Puma büyük şampiyonluğun “tarifini” açıkladı

Spor malzemeleri üreticilerinden biri olan Puma, etkili bir kampanyayla geri dönüyor. Daha önceden LeBron James ve Kylian Mbappe’nin yükselişini reklam yapan Nike ve yeni yılını kutlayan Adidas’ın ardından Alman markası da “performansını” ön plana çıkartan bir reklam filmi hazırladı.

LaFourmi ajansı tarafından yaratılan reklam filminde Puma, en iyi futbolcuların nasıl büyük birer şampiyon haline geldiğini açıklıyor. Filmde Luis Suarez, Marco Reus, Sergio Agüero ve dünya şampiyonu Antoine Griezmann gibi oyuncuların yanısıra, Manchester City teknik direktörü Pep Guardiola da yer alıyor.  İspanyol antrenör oyuncularına neden birer kazanan olduklarını çarpıcı bir şekilde anlatıyor. “Her şey bir kıvılcımla başlar, oyuncular bu şekilde şampiyon olur” diyen Guardiola şampiyonluğun tarifini Puma ile yapıyor.

Kampanya Xavier Yonter ve François Bévierre tarafından hazırlandı. Filmin sanat yönetmenliğini Rémi Issaly yaparken filmin yönetmen koltuğuna Sharif Abdel Mawla ve Partizan oturdu.

Sektörün devleri Nike ve Adidas en yaratıcı spor kampanyalarını sunarken, Puma hayal bile edemeyeceğimiz birkaç yıldızla ortaya çıkmaya çalışıyor. Bakalım serinin devamı gelecek mi?

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.