artwork

Publicis yeni dijital ajansı Roar’u duyurdu

9 sene önce

0

Publicis Groupe Roar adını verdiği yeni ajansını duyurdu. Roar ile birlikte yaratıcılık, strateji, medya, analiz, kullanıcı deneyimi gibi ögeleri bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Ajansı, Zenith’in New York şubesinin eski strateji başkanı Sean Reardon’ın yöneteceği, ve ajansın Atlanta, Chicago, Boston, Londra ve Hong Kong’da ofisleri olacağı duyuruldu. Sean Reardon ajans başkanı olarak Rishad Tobaccowala ve Tim Jones’a karşı sorumlu olacak. Tobaccowala VivaKi’nin CSO ve inovasyan şefi görevini sürdürmekte, Tim Jones ise ZenithOptimedia North America ve Performics Worldwide yöneticisi olarak görevine devam etmekte.

Tobaccowala konu hakkında; “Roar özel müşteri ihtiyaçları için kuruldu, müşterilerimizin işlerini daha iyi noktalara getirmeye çalışırken teknoloji, işin yapısı ve duygusal tepkileri göz önünde bulundurup uygun bir kimya yakalamaya çalışacağız.”

Çeviri şirketi Rosetta’nın eski partnerlerinden Madeleine Freind ajansta başkan yardımcılığı görevini üstlenecek ve bütün dijital işlerle birlikte müşteri ilişkileri departmanından sorumlu olacak.

Roar’un medya işleri ise daha önce ZenithOptimedia kıdemli başkan yardımcısı ve genel müdürü olan Eric Pisick tarafından yürütülecek.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Pegasus Hava Yolları’nda üst düzey atama

Mehmet T. Nane, Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı oldu...

Publicis Groupe Türkiye’de üst düzey atama

Hülya Cesur, Publicis Groupe Türkiye’ye Chief Growth Officer ve Yönetim...