Site icon Campaign Türkiye

Publicis Groupe Türkiye’de üst düzey atama

Müşterilerine iletişim ve medya dikeylerinde sundukları hizmetlerle, onların büyümelerine ve dönüşümlerine doğrudan etki edecek çözümler sunan bir iş ortağı olmayı amaçlayan Publicis Groupe Türkiye bu atama ile birlikte, pazarlama, iletişim, dijital dönüşüm, veri ve teknolojinin içinde olduğu yirmiden fazla uzmanlık alanının birleştiği ‘Power of One’ iş modelinin daha fazla markaya ulaşması konusunda yatırım yapmaya devam ettiğinin altını çizdi.

Publicis Groupe Türkiye CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Dedebaş, atamayla ilgili olarak: “Chief Growth Officer ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak aramıza katılan Hülya Cesur, grubumuzun hem küresel hem de Türkiye’deki hedeflerine katkı sağlayacak ve yeni dönemde şirketimizin büyüme stratejilerinden sorumlu olacak. Hülya bu görevinde benimle ve ajans liderlerimizle yakın çalışarak, çok önemli bir ivme yakaladığımız büyüme, yeni ajans/hizmet modelleri, içeride ve dışarıda entegrasyon gibi stratejik önceliklerimizde bizi daha da ileriye taşıyacak. Çok sayıda uzmanlığı içinde barındırdığımız ‘Power of One’ iş modelimizle uzmanlıklarımızın, ajanslarımızın arasındaki bariyerleri ortadan kaldırıyoruz; bu modelin daha fazla markaya ulaşması konusunda yatırım yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Hülya Cesur, Publicis Groupe Türkiye’deki yeni görevi ile ilgili şunları ekledi: “Marka kavramı bir paradigma değişimi geçiriyor. 2000’li yıllardan önce marka dendiğinde sadece reklam filmleri akla gelirken günümüzde bir şirketin var oluş amacından, iş yapış biçimine kadar attığı her adımın toplam “etki”sini anlıyoruz. Bu sebeple ajansların sorumlulukları her geçen gün daha da büyüyor ve genişliyor. Küresel deneyim ve bilgi birikimimizle fark yaratan iletişim çözümlerimizin yanı sıra, hızla dönüşen iş dünyasında markalarımıza rekabetçi avantaj sağlamak üzere Publicis Groupe, birçok yenilikçi uzmanlığın içinde barındığı çok geniş bir kanvas ve oldukça esnek bir hizmet modeli sunuyor. Yetenekli ve ilham veren insanların yer aldığı Grupta noktaların birleşmesi, güçlü koalisyonların kurulması ve bundan daha fazla markanın faydalanması beni çok heyecanlandırıyor.”

Hülya Cesur

2006’da Lisans ve 2012’de Executive MBA eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlayan Hülya Cesur; CEO’lara ve girişimcilere marka dikeyinde destek olduğu iş geliştirme danışmanlığına ek olarak, birçok sektörde 100’den fazla marka ile çalıştı. Bugün, çeşitli üniversite ve iletişim okullarında, Reklamcılık, Marka Stratejisi, Ajans-Müşteri İlişkisi ve Yaratıcı İnsan Yönetimi gibi konularda ders ve seminerler vermektedir ve aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı’dır.

Exit mobile version