Publicis Groupe, Microsoft iş birliğiyle Marcel’i tanıttı

Publicis Groupe, Microsoft iş birliğiyle Marcel‘i tanıttı. Publicis Groupe kurucusu Marcel Bleustein-Blanchet‘den adını alan AI destekli platform, kuruluşun bir holding şirketinden bir platforma dönüştürülmesini hızlandıracak, ilk gerçek anlamda sınırsız kurumsal işgücünü yaratacak ve yeni bir yaratıcılık, yenilik çağını başlatacak.

Publicis Groupe Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Arthur Sadoun platform ile ilgili şunları söyledi:
Geçen yıl Haziran ayında Publicis Groupe, 80.000 çalışanlarımızı birleştirmek ve çalışmamızın yolunu, kendimiz ve müşterilerimiz için tamamen yeniden yaratmak için Marcel’i tasarladığını duyurdu.O zamandan beri, sektörümüz eşi görülmemiş zorluklardan geçti ve artan değişimin bir çözüm olmadığı ortaya çıktı. Artık yenilenme ihtiyacı her zamankinden daha fazla. Publicis Groupe olarak harekete geçmeyi beklemedik. Veri, yaratıcılık ve teknoloji arasındaki ayrımı kırdık. Bugün, Marcel ile yetenek ve fırsat arasındaki engelleri aşıyoruz.
Marcel, Publicis Group’u bir holding şirketinden bir platforma dönüştürmek ve yaratıcı akıllara sürekli değişen bu sektörde ilerleme ve gelişme özgürlüğü vermek için bir yolculuktur. Marcel, halkımıza olan bağlılığımızın bir kanıtıdır. Publicis’de, önce bunları dönüşümümüze koyacağız ve insanlara öğrenmeye, paylaşmaya ve başka herhangi bir yerde yaratma fırsatını vereceğiz. Marcel, müşterilerimize olan bağlılığımızın da bir kanıtıdır. Müşterilerimiz işlerini büyütmek için ihtiyaç duydukları fikirleri hayata geçirmek için inanılmaz yetenek çeşitliliğimizi kullanabilecekler. Ve tabi ki, Marcel sanayimize olan bağlılığımızın da kanıtıdır. Değişime öncülük ederek iyilik için bir güçbirliği yaratacağız.Marcel’in gelişimini bir yıllık sanayi etkinliğimize bağlama, tartışmalı bir karardı, ancak bir o kadar da gerekli bir karardı. Kumda bir çizgi çizdi ve hiç şüphesiz son 40 yıl içinde evrim geçirmeyi başaran bir sanayiyi yeniden icat etmek için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıyız.

İnsanların artık şirketler için çalışmak istemedikleri ve şirketlerin kendileri için çalışmasını bekledikleri bir dünyada, Marcel, önceliği insan olan ilk kurumsal platform. Özünde, Marcel her bir Publicis çalışanını 80.000 kişinin gücüyle güçlendirmekle alakalı. Artan bir işgücünün daha yüksek katılımı sağladığına dair bir inançla kurulan ve bunun sonucunda da müşteriler için daha iyi iş ve sonuçlara yol açan Marcel, dört temel dayanakla oluşturuldu: bilgi, bağlantı, fırsat ve verimlilik.

Bilginin gücü, yaratıcı işler, endüstri, hesap ve kültürel zekayı aydınlatarak çalışanları eğitmek ve onlara ilham vermek için hizmet ediyor.

Bağlantının gücü, insanların ihtiyaçlarına, ilgilerine, davranış kalıplarına ve arzularına bağlı olarak, Groupe içindeki en uygun kişileri bulur, eşleştirir ve önerir.

 

Verimliliğin gücü, zaman çizelgeleri ve harcamalar gibi sıkıcı ve çok manuel süreçleri kesintisiz ve inanılmaz derecede kolay görevlere dönüştürür. Canlı bir organizasyonel veri grafiği ve Microsoft AI teknolojisi ile beslenen Marcel, 80.000 kişilik güçlü işgücü için akıcı, sezgisel, akıllı ve zengin bir deneyim sunacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.