artwork

Publicis Groupe “2023 Dilekleri” ile ezber bozuyor

1 yıl önce

0

Publicis Groupe, HPV kaynaklı kanseri vurgulamak için ‘2023 Dilekleri‘ filmini yayınladı.

Publicis Groupe, HPV (Human Papilloma Virus) hakkında farkındalığı artırmak için yeni yıl dilekleri temalı bir film yarattı.

İki buçuk dakikalık filmin başında Publicis Groupe CEO’su Arthur Sadoun ve Publicis Groupe Yönetim Kurulu Başkanı Maurice Lévy yer alıyor.

Film, Lévy’nin Sadoun’la Groupe’un geçen yılki başarıları hakkında konuşmasıyla başlıyor ancak Sadoun çok da konuyla alakalı olmayan bir gerçekle onun sözünü kesiyor: “Yetişkinlerin %80’inde HPV virüsü olduğunu biliyor muydunuz?”

Arthur Sadoun’a bu senenin başlarında HPV kaynaklı kanser teşhisi konulması ve tedavi edilmesi sebebiyle bu konu, özellikle kişisel bir noktada konumlanıyor. HPV, yüksek derecede koruyuculuğu olan aşısının var olmasına rağmen, hem kadın hem de erkeklerde önemli seviyede artış gözlenen kanser türlerinin başında geliyor.

Kısa bir süre sonra Maurice ve Arthur’un bu seneki yeni yıl mesajına HPV virüsü kaynaklı kanser tedavisi görmüş özel bir konuk dahil oluyor; aktör ve film yapımcısı Michael Douglas. Sadoun, Douglas’ın elini sıkarken: “Kanser hastalığınız konusunda her zaman çok şeffaf oldunuz.” diyor. Douglas daha sonra aşının önemini vurgulamaya devam ediyor ve “pek çok hayatı kurtarma” potansiyeline sahip olduğundan, henüz aşılanmamış insanları HPV’den korunmaya teşvik ediyor.

“Faydalı dilekler”, Le Truc tarafından 2023 Dilekleri ile ortaklaşa oluşturuldu.

 

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...