Site icon Campaign Türkiye

Proper Snacks ve Barbie’den pembe ‘corn-er’ shop

Proper Snacks, sınırlı sayıda üretilen Barbie temalı tatlı patlamış mısır için parlak pembe bir “corn-er” shop açmak üzere Barbie filmiyle iş birliğine gitti.

Proper Snacks tarafından yaratılan deneyim Londra, Shoreditch’te bulunuyor ve temmuz ayında dört gün sürecek. Ziyaretçiler patlamış mısırla dolu koridorlarda gezinirken ve tatlı patlamış mısır yerken kendilerini Barbie diyarına ışınlanmış gibi hissedecek.

Konuk DJ’ler, özel voguing performanslarıyla “nihai Barbie partisi”ni yaratmak için sahneye çıkacak. Aktivasyon, “hayranların mutlaka ziyaret etmesi gereken yerlerden biri” ve konukların Barbie tırnak sanatı ve diş kristalleri alabilecekleri bir “parıltı” odası sunuyor.

Ziyaretçiler ayrıca özel ürünler kazanabilir ve satın alabilir. Kampanyanın bir parçası olarak, Londra yollarında parlak pembe patlamış mısır deseniyle çevrili otobüslere rastlanabilir. Film severler ayrıca mağazada 1 £ karşılığında Barbie markalı patlamış mısır alabilir. Corn-er mağazası ise ücretsiz olup 20-23 Temmuz tarihleri arasında halka açık olacak. Proper Instagram hesabından kazanabilmek için “Glow up” slotları mevcut olacak.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Exit mobile version