artwork

PRİDA İletişim Ödülleri için başvuru tarihi uzatıldı

5 sene önce

0

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl ikincisini düzenleyeceği PRİDA İletişim Ödülleri için başvuru tarihi 28 Kasım Çarşamba günü saat 23.59’da sona erecek.

İDA’nın iletişim danışmanlığı sektörünün Türkiye’nin toplumsal kalkınmasındaki rolünü göstermek, paydaşlarına kattığı değerin bilinmesini sağlamak ve yeni projelerin üretilmesini teşvik etmek amacıyla başlattığı PRİDA İletişim Ödülleri bu yıl ikinci kez düzenleniyor.  Başvuru sahiplerinin son güne kadar başvuruları üzerinde değişiklik yapabildiği ödül programında, 28 Kasım saat 23.59’dan sonra değişiklik yapılması mümkün olmayacak. PRİDA’ya ilk yıl tam 252 başvuru gerçekleşti.

PRİDA’ya ‘Stratejik İletişim’, ‘Pazarlama İletişimi’, ‘Dijital ve Sosyal Medya’, ‘Özel Ödüller’, ‘Sürdürülebilir Başarı Ödülleri’ ve ‘İletişim Emektarları’ olmak üzere 6 ana başlık altında 35 kategoride başvuru yapılabiliyor. Başvuran projeler Aralık ayı boyunca yaratıcılık, uygulama ve sonuçlarına göre değerlendirilecek. Her kategoride en yüksek puanı alanlar PRİDA heykeliyle ödüllendirilirken projelere katkıda bulunan herkese dijital PRİDA rozeti verilecek. Ödül töreninin Ocak ayının sonunda yapılması planlanıyor.

PRİDA İletişim Ödülleri’nin yönetmeliğine, kategoriler ve açıklamalarına ve başvuru formuna ilgili web sitelerinden ulaşılabiliyor.

Senin için
Tümünü göster
Elmaslarla bezenmiş kredi kartıyla daha havalı olun

Kartınızı pırlantalı almaz mıydınız?...

Adidas’tan ‘Boyaya Batırılmış’ enerji dolu ayakkabılar

Los Angeleslı Multidisipliner Sanatçı Cali DeWitt, Adidas Originals’ın klasik Campus...