PRİDA İletişim Ödülleri başvuruları başladı

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl ikincisini düzenleyeceği PRİDA İletişim Ödülleri için başvurular, 11 Ekim’de başladı ve 23 Kasım’a kadar devam edecek.

PRİDA İletişim Ödülleri, Türkiye’nin toplumsal kalkınmadaki payını göstermek, paydaşlarına kattığı değerin bilinmesini sağlamak ve yeni projelerin üretilmesini teşvik etmek için ilk defa geçen yıl İDA tarafından hayata geçirildi.

PRİDA İletişim Ödülleri’nde ‘Stratejik İletişim’, ‘Pazarlama İletişimi’, ‘Dijital ve Sosyal Medya’, ‘Özel Ödüller’, ‘Sürdürülebilir Başarı Ödülleri’ ve ‘İletişim Emektarları’ olarak 6 ana başlık altında 35 kategoride başvuru yapılabiliyor. Ödül programında bu sene Sürdürülebilirlik Akademisi ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin değerlendireceği özel kategoriler de bulunuyor.

Başvuran projelerden her bir kategoride en yüksek puanı alanlar, PRİDA heykeliyle ödüllendirilecek. Projelere katkıda bulunanlara da dijital PRİDA rozeti verilecek.

PRİDA sektörün proje hafızası olacak

PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvuran tüm projeler www.pridaodulleri.org web sitesindeki arşiv bölümünde yer almakla beraber, üniversitelerin iletişim bölümlerinde akademisyenlerin ve öğrencilerin bilgisine açık olacak.

PRİDA İletişim Ödülleri’nin yönetmeliğine, kategoriler ve açıklamalarına, başvuru takvimine ve başvuru formuna www.ida.org.tr ve www.pridaodulleri.org web sitelerinden ulaşılabiliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.