artwork

Posterden eve pizza servisi

12 sene önce

0

Domino’s Pizza 555 kampanyasını tanıtmak için İngiltere’nin çeşitli bölgelerinde bir artırılmış gerçeklik uygulaması yarattı. Yapılan posterler sayesinde Domino’s’un mobil uygulamasını akıllı telefonlarına indiren müşteriler, Facebook’ta şirketin resmi sayfasını beğenip indirimli fiyata pizza alma fırsatını yakalıyorlar.

İnternetten verilen siparişler Domino’s’un satışlarının büyük bir kısmını oluşturuyor ve mobil satışlar da bunun bir parçası. QR kodlarını kullanarak yaptıkları kampanyayla başarıya ulaşan Domino’s bu defa daha dinamik ve müşteri odaklı bir kampanya yaratmak istedi. Artırılmış gerçeklik uygulaması şirket için sıradan bir indirim kampanyasından çok daha fazlası. Müşterilere indirim fırsatıyla fayda sağlarken, indirdikleri mobil uygulama ve resmi facebook sayfası sayesinde şirket, hedef kitlesiyle sürekli iletişim halinde olabiliyor.

Domino’s’un Multimedya Direktörü Nick Dutch yeni uygulamayla ilgili “Müşterilerimizle iletişime geçmek için teknolojiyi kullanarak yeni yollar deniyoruz. Blippar uygulaması destekli bu heyecan verici kampanyayla amacımız yalnızca indirimleri duyurmak değil, mobil kullanıcılarımıza en yakınlarındaki Domino’s şubesini görme ve özel fırsatlardan yararlanma fırsatını da vermek. Posterlerden beklentimiz ise sokaklardaki müşterilerimize ulaşmak ve onlara dumanı üstünde sıcak pizzaları kapılarına ulaştırabileceğimizi hatırlatmak.” diye konuştu.

Kaynak: psfk

 

Senin için
Tümünü göster
IWC ve Lewis Hamilton, Tourbillon İçin İş Birliği Yapıyor

IWC ve Lewis Hamilton, Formula 1 Yarışlarından Esinlenen Bir Tourbillon...

Snapchat AR Kurumsal bölümünü kapatıyor

Snapchat, reklamverenlere AR araçları sağlama sözü vererek AR Kurumsal bölümünü...

Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...