artwork

Pixelplus Interactive ve Likeable İstanbul’da 4 yeni atama

12 yıl önce

0

Semin Özmoralı

2011 yılından itibaren Pixelplus Interactive Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Semin Özmoralı, hem Pixelplus Interactive hem de Likeable İstanbul Genel Müdürlüğü pozisyonuna atandı.

2006 yılından bu yana Pixelplus Interactive’de AR-GE ve Yazılım Geliştirme’den sorumlu CTO (Chief Technology Officer) olarak görev yapan Kadir Yazgan, İTÜ ARI Teknokent’te hizmet vermeye başlayacak Pixelplus Technology’nin Genel Müdürü oldu.

Meltem Yetener

Dünyanın en başarılı sosyal medya ajansları arasında gösterilen Amerikan kökenli Likeable ile gerçekleşen birleşme sonucu kurulan Likeable İstanbul sosyal medya ajansının Satış ve Operasyon Direktörlüğü’ne Meltem Yetener getirildi. Meltem Yetener Ağustos 2011’den bu yana Pixelplus sosyal medya departmanının yönetim süreçlerinden sorumluydu.

2006 – 2011 yılları arasında Pixelplus’ta Dijital Metin Yazarı ve Stratejist olarak görev yapan ve 2011 yılından itibaren de Pixelplus Interactive’de Dijital Strateji Direktörlüğü’nü yürüten Damla Bal, bu görevine ek olarak Likeable İstanbul’da CCO (Chief Creative Officer) görevine getirildi.