artwork

Pınar ve Karşıyaka birlikteliği 20. yılını kutluyor

6 yıl önce

0

Pınar ve Karşıyaka birlikteliği 20. yılını özel bir iletişim çalışmasıyla kutluyor. Karşıyaka’nın akıllara kazınan geleneksel ‘’Kaf Sin Kaf’’ sloganından yola çıkan kampanya Karşıyaka ruhunu, coşku ve birliktelik duygusunu öne çıkarıyor.

Çocukların ve gençlerin spor yapmasını teşvik etmek ve sağlıklı bir nesil yetiştirmek için yola çıkan Pınar, Karşıyaka’ya olan desteğini 1998 yılından buna devam ettiriyor. Köklü ortaklığını yeni iletişim kampanyası ile taçlandıran marka, Karşıyaka taraftarıyla 20 yıllık birlikteliğini kutluyor.

20. yıla özel hazırlanan “Kafkafla” projesinin reklam filminde Pınar Karşıyaka’nın ünlü basketbolcuları Egemen Güven, Görkem Doğan, Alp Karahan, Scott Wood, Jarrod Jones ile gerçek taraftarlar yer alıyor. 5PCA imzası taşıyan film, Karşıyaka taraftarını yeşiliyle kırmızısıyla hep birlikte “KafKafla”maya çağırıyor.

KÜNYE

Reklamveren: Pınar
Reklam Ajansı: 5PCA.
Yönetmen: Fatih Sinan Şimşek
Animasyon: Batuhan Türkay // Cactus Motion
İllüstrasyon: Fatih Sinan Şimşek
Görüntü Yönetmeni: Eren Yıldız
Prodüksiyon: Kala Film
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Sound Design: Jingle TV

Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı, Türkiye’de ani kalp durması ile yaşanan ölümlerin önlenmesi hakkında farkındalığı arttırmak amacıyla Türkiye Acil Tıp Derneği (TATD) ile bir araya gelip bir reklam filmi de yayınlamıştı.

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...