artwork

Pınar Et’ten Yeni Reklam Filmi: “Aç Bitir, Lezzetini Herkes Bilir”

2 ay önce

0

Türkiye’nin ilk özel girişim entegre et tesisi olarak kurulan, dünyanın 40 farklı ülkesindeki milyonlarca sofraya sağlıklı ve lezzetli ürünlerini götüren Pınar Et; dilimli, küçük gramajlı hem hindi hem de dana içerikli şarküteri ürünlerinden oluşturduğu “Aç Bitir” kategorisi için yeni bir reklam filmi hazırladı.

Pınar, Aç Bitir kategorisindeki hindi salam, dana Macar salam, hindi füme ürünleri için hazırladığı yeni reklam filmiyle “Aç Bitir, Lezzetini Herkes Bilir” diyor. 7’den 70’e tüm tüketicilerine pratik bir lezzet sunan Pınar Aç Bitir, yeni reklam filminde tüketicilerinin pratik lezzet anlarına konuk oluyor; bir ailenin kahvaltı sofrasına, bir sporcunun ara öğününe, evde çalışan bir gencin çalışırken kendine hazırladığı pratik bir sandviçe eşlik ediyor.

Hindi Füme’yi sporcular, dengeli beslenenler, üniversiteliler tüketiyor

Okan Kavakçı

2024 yılıyla birlikte hindi füme kategorisine odaklandıklarını belirten Pınar Et Pazarlama Direktörü Okan Kavakçı; “Şarküteri ürünlerimiz arasında özellikle hindi salam ürünümüz sıklıkla tercih ediliyor. Yaptığımız araştırmalarda, Pınar Aç Bitir ürünümüzle tüketicilerimiz için güvenilir, şarküteri sektörü için jenerik bir marka olduğumuzu görüyoruz. Pınar Aç Bitir, hızlı tüketim ve pratikliğe uygun bir ürün. Tüketicilerimiz pratikliği ve lezzetli bir öğün olması nedeniyle Aç bitir markasını tercih ediyor. Bunun yanı sıra özellikle hafta sonu kahvaltılarında Pınar Aç Bitir çeşitleri ile sofralarını çeşitlendiriyorlar. Aç Bitir, çoğunlukla sandviç içerisinde tercih ediliyor; fakat hindi füme gibi ürünleri sandviç harici, hafif ve yüksek proteinli
olması dolayısıyla omlet içerisinde veya salata üstünde de görebiliyoruz. Hindi füme tüketicilerimiz özellikle; sporcular, dengeli beslenenler, üniversitelilerden oluşuyor.”

Hem Türkiye’nin hem de dünyanın 40 farklı ülkesinin sofralarına hijyenik ve kaliteli hayvansal protein içeren gıdalar üreten Pınar Et, bugün Aç Bitir markalı ürünleriyle KKTC, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Tayland, Kuveyt, Katar, BAE, Bahreyn ve Umman pazarlarında tüketicilerle buluşuyor.

Künye 

Reklamveren: Pınar Entegre Et ve Un Sanayi
Reklamveren Yetkilileri: Okan Kavakçı, Esin Kara, Bilge Naz Temiz
Reklam Ajansı: SOTKA
Ajans Başkanı: Tuna Kenar
Kreatif Direktör: Koray Kantarcıoğlu
Head of Art: Özgür Öztürk
Yaratıcı Grup Lideri: Ekin Erdoğan
Kreatif Ekip: Eda Özdemir, Esma Eseler, Eşref Özcan Halıcı, Özgür Şahin
Müşteri İlişkileri Direktörü: Nil Gökçe Sanay Ardıç
Müşteri İlişkileri: Meltem Ayaş
Stratejik Planlama: Ulaş Olkun, Merve Yusufoğlu
Yönetmen: Ahmet Zafer Kısacık
Prodüksiyon Şirketi: Yerli Filmler
Yapımcı: Murat Aydın
Post Prodüksiyon: Pixel Pro