artwork

Pınar Çocuk Devam Sütü’nün yeni reklam filmi yayında

3 sene önce

0

Pınar Çocuk Devam Sütü, yeni reklam filmiyle ebeveynlerin ve çocukların karşısına çıkıyor. İçeriğindeki D vitamini, B12 ve çinkoyla çocukların gelişimine katkıda bulunan Pınar Çocuk Devam Sütü, “Çocuğunuz sağlıkla büyüsün diye gelişimine tam destek Pınar Çocuk Devam Sütü’nde” mesajını veriyor.

Türkiye’de sağlıklı nesillerin gelişimine öncülük eden Pınar, Pınar Çocuk Devam Sütü ile çocuklara ihtiyacı olan vitamin ve mineral desteğini sağlıyor. Pınar Çocuk Devam Sütü’nün yeni reklam filminde “Çocuğunuz sağlıkla büyüsün diye, D vitamini, B12 ve çinkoyla gelişimine tam destek Pınar Çocuk Devam Sütü’nde” mesajı veriliyor.

TV’de ve dijital mecralarda yayına başlayan filmde, 2,5 yaşındaki çocukları Mert’i rutin doktor kontrolüne götüren bir ailenin hikayesi konu ediliyor. Pınar Çocuk Devam Sütü’nü iştahla içen ve elinden düşürmeyen Mert’in aklından geçenleri Sarp Apak’ın seslendirdiği filmde, sevimli afacan gelişimi ve enerjisiyle doktorundan tam not almayı başarıyor. Belli ki doktorunun sözünü dinliyor ve Pınar Çocuk Devam Sütü içmeyi ihmal etmiyor. Hatta kendisi öyle akıllı ki reklam filminin sloganını bile yazıyor.

Nil Karaibrahimgil’in müziğini bestelediği, Alametifarika imzalı film, Terfilm Production tarafından yapıldı. Filmin görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu üstlenirken, yönetmen koltuğunda Serdar Erener oturdu.

Künye

Reklam veren: Pınar Süt

Reklam veren temsilcisi: Bahar Zinler, Gözde Akyıldız, Pelin Yüksel, Merve Akbaş

Reklam Ajansı: Alametifarika

Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey, Kaan Ayçe

Yaratıcı Grup Liderleri: Dilan Bayar

Yaratıcı Grup: Talip Özer, Selin Topçu, Esma Akalın

Müşteri İlişkileri: Duygu Yılmaz

Stratejik Planlama: Berra Katlav, Alara Akkamış, Mervenaz Mete

Ajans Prodüksiyon: Gülin Sarpel, Merve Haklı, Murat Demir

Prodüksiyon Şirketi: Terfilm

Yönetmen: Serdar Erener

Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu

Müzik: Nilinişleri