Philips’te iki yeni atama gerçekleşti

Dünyada 125, Türkiye’de 86 yıldır faaliyet gösteren Philips Türkiye’nin Marka ve Entegre İletişim Müdürü Rengin Erdinç olurken, Philips Aydınlatma’da aynı görevi Ebru Bilge üstlendi. 2007 yılından bu yana Philips’te pazarlama ve iletişim alanında çalışmalara imza atan Bilge, Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu’nun da Marka ve Entegre İletişim Müdürlüğü görevini sürdürecek.

Rengin Erdinç (Philips Türkiye Marka ve Entegre İletişim Müdürü): Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden lisans ve yüksek lisans derecesi bulunan Rengin Erdinç, profesyonel yaşamına 16 yıl önce başladı. Kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarında uzmanlaşan ve ödüllü projelere imza atan Erdinç, sırasıyla İnci Holding, Arya Sponsorluk, Doluca, De Beers, Diversey, DuPont Türkiye, Chemours şirketlerinde Kurumsal İletişim Müdürlüğü yaptı.

Ebru Ertan Bilge (Philips Aydınlatma Ortadoğu ve Türkiye Marka ve Entegre İletişim Müdürü): Louisiana Eyalet Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Ebru Ertan Bilge, profesyonel yaşamına 17 yıl önce başladı. Kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarında uzmanlaşan ve ödüllü projelere imza atan Bilge, yedi yıl boyunca BP Petrolleri’nde pazarlama ve ticari pazarlama alanlarında çeşitli görevlerde bulundu. Bilge, 2007 yılında Philips’e transfer oldu ve Ağustos 2014’te Türkiye Philips’in tüm marka ve iletişim çalışmalarının sorumluluğunu üstlendi.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.