artwork

Philips’ten yeni kampanya: Darklight

8 sene önce

0

Philips TV’nin görsel açıdan dikkat çekici kampanya filmi çalışmaları devam ediyor. Geniş alanlı LED aydınlatma ile geliştirilen, çöl ve ormanlarda dağ bisikleti sürüş sahnelerinin yer aldığı gece çekimleri ilgi çekiyor.

Dünyanın en iyi üç dağ bisikletçisi Graham Agassiz, Matt Hunter ve Matty Miles’ın yer aldığı yeni kampanya filmi Darklight’ta, özellikle Specialized ve TomTom Bandit’ten modifiye ekipmanlar kullanıldı. Kampanya, dört taraflı Ambilight özellikli Philips 8000 ve 9000 TV’lerin çıkışının tanıtımı amacıyla hazırlandı.

Darklight; tümü de ışığın gücünden yararlanarak macera sporlarının görsel aksiyonunu geliştiren ve bundan önce sörf (Lightwaves) ve kayak (Afterglow) sporlarından görüntülere sahne olan filmlerin yer aldığı dizinin üçüncü filmi. İçerik, Ambilight’ın sunduğu, gelişmiş, sarmalayıcı TV izleme deneyimini sergilemek üzere özel olarak yaratıldı.

Filmler, Philips sosyal medya kanallarının yanı sıra, gerek YouTube ve Vimeo’da gerekse Avrupa, Rusya ve Ortadoğu ve Güney Amerika’daki medya ortaklarının web siteleri ve sosyal kanallarında da gösterilmeye devam edecek.

 

Senin için
Tümünü göster