P&G ve Migros’tan ‘Minik Sporcular’ belgeseli

P&G ve Migros, Özel Olimpiyatlar Türkiye Derneği ile iş birliğinin 15. yılına özel ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir ile birlikte bir mini belgesel hazırladı.

Minik sporcu: “Arkadaşım yürüyemiyordu, elinden tuttum. Ben, spor yapmasına yardım ettim” P&G ve Migros, dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından “Özel Olimpiyatlar”a a verdiği desteğin 15’inci yaşını kutluyor. P&G ve Migros, iş birliği kapsamında 2016 yılında hayata
geçirilen Minik Sporcular projesine özel bir belgesel yayınladı. Cüneyt Özdemir’in ekibi ve seslendirmesiyle hazırlanan video, P&G’nin YouTube ve Instagram kanallarında yayınlanıyor.

Yaklaşık 5 dakikalık belgeselde Minik Sporcular projesiyle hayatları değişen minik Ela ve Muhammet’in yaşamlarından kısa kesitler veriliyor ve bu projeyle yaşamlarına neler kazandıkları anlatılıyor. Minik sporcuların ebeveynlerinin, projede yer alan akademisyenlerin ve Özel Olimpiyatlar
Türkiye yetkililerinin söz aldığı video başta YouTube sayfasında olmak üzere P&G’nin tüm kurumsal sosyal medya hesaplarında yayınlanıyor.

Şimdi Sen de Alkışla!
“#şimdisendealkışla” başlığıyla yayınlanan belgeselin etiketinin ise ayrı bir önemi bulunuyor.
Tüketicilerin Migros mağazalarından alacağı her bir P&G ürünü, Minik Sporcular’a destek olarak geri
dönecek. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarından #sendealkisla hastagiyle yapılacak paylaşımlar
da kampanyaya destek sağlayacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.