artwork

P&G, üniversitelilerle buluşuyor

7 sene önce

0

Hızlı tüketim sektörü şirketlerinden P&G, öğrencilerin işe alım konusundaki sorularına yanıt verebilmek adına her sene düzenlediği ‘Oryantasyon Günleri’ni ve gençlere yönelik başlattığı #banabak hareketini üniversitelerde aynı anda öğrencilerle buluşturuyor.

P&G, Oryantasyon Günleri kapsamında bir yandan öğrencilerin işe alım konusundaki sorularını yanıtlarken, diğer yandan #banabak hareketi çerçevesinde üniversitelerde marka deneyim alanı olan bakım stantları açarak gençlerin günlük kişisel bakımına dikkat çekip destek oluyor.

Etkinlik kapsamında 19 Kasım Perşembe günü Ankara Mariott Hotel’de, 24 Kasım’da Koç Üniversitesi’nde ve 26 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi’nde etkinlikler düzenlenecek. P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu da Koç ve Boğaziçi Üniversiteleri’ndeki işe alım etkinliğine katılacak.

P&G’nin gençlerin aklındaki sorulara yanıt vermeyi amaçlayan ‘Oryantasyon Günleri’ etkinliği, okulların öğrenci sayısına göre değişkenlik göstermekle birlikte, her kampüste ortalama 500+ öğrenciye ulaşmayı hedefliyor. P&G’den farklı seviye ve departmandan çok sayıda çalışan aktivitelere katılarak öğrencilerin tüm sorularını yüzyüze dinleyip yanıtlıyor. P&G bu etkinlik ile iş ve staj ilanlarının açık olduğunu üniversitelerde duyurmuş olduğundan etkinliği ziyaret eden üniversite öğrencilerinin büyük çoğunluğu P&G’ye iş başvurusunda bulunabiliyor. Öğrenciler, ayrıca ‘’Enjoy’’ alanında bir çok markanın düzenlediğ aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirebiliyor.

Kampüslerde etkinlik ile ilgili kurulan alanda, etkinlik markalarından Head&Shoulders bilgisayarlı saç testi kliniği ile öğrencilere kepek testi yaparken, Orkid “KızGibi” kampanyasına paralel olarak kızlara boks oyunu ile aslında ne kadar güçlü olduklarını gösteriyor. Gillette sanal futbol oyunu ile öğrencilere keyifli anlar yaşatıyor ve Braun ve Max Factor markaları da stantları ile kız öğrencilere hızlı ve pratik saç ve makyaj önerileri sunuyor. Aynı zamanda #banabak ürün kitleri ile öğrencilere katılımcı markaların ürünlerinin deneme boyları da dağıtılıyor.

PG iş ve staj başvuruları için son başvuru tarihi 7 Aralık. Başvuru için pg.com.tr adresinden kariyer sayfasından başvurular yapılabilir.

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
PRİDA İletişim ve İDA Akademi Ödülleri 2023’e başvurular başladı

PRİDA İletişim Ödülleri ile İDA Akademi Ödülleri’ne başvurular 27 Şubat’a...

GAME+ ve Samsung Türkiye’den ‘Premium’ oyun kampanyası

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ ve Samsung Türkiye iş...