artwork

Petrol Ofisi Türkiye Ralli Şampiyonası’na sponsor oldu

11 ay önce

0

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın isim sponsoru Petrol Ofisi oldu. 14 – 16 Nisan tarihinde Bodrum rallisi ile başlayacak şampiyona için geri sayım başladı

Petrol Ofisi Grubu, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ile üç yıllık bir anlaşmaya imza atarak, Maxima binek araç motor yağları markası ile Türkiye Ralli Şampiyonası’nın isim sponsoru oldu. Bu iş birliği ile Maxima, Petrol Ofisi’nin otomotiv sektörüne olan katkısını yüksek teknolojili ürünler sunmanın ötesine taşıyarak Türkiye’deki otomobil sporlarının gelişimine de katkıda bulunmasını sağlayacak.

Petrol Ofisi Grup CEO’su Mehmet Abbasoğlu konuyla ilgili şunları söyledi:

“Ülkemizin sosyo-ekonomik kalkınmasında spor kritik bir rol oynuyor. Biz de madeni yağlar sektöründeki liderliğimizi 13. yıla taşıdığımız bu dönemde, yarınlarımız için yaptığımız sosyal yatırımlarımıza ruhunda dayanıklılık, dinamizm ve performans olan ralli sporunu da dahil ederek Maxima markamız ile Türkiye Ralli Şampiyonası’nın isim sponsoru olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu vesileyle Türkiye’de motor sporlarına büyük katkı sağlayan TOSFED’e, TOSFED’in kıymetli başkanı Eren Üçlertoprağı ve yönetim ekibine de kalpten teşekkürlerimizi sunuyorum.”

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Başkanı Eren Üçlertoprağı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Petrol Ofisi’nin geçmişten bugüne otomobil sporlarına destek verdiğini hatırlatarak, şunları kaydetti:

“Petrol Ofisi’ni tekrardan aramızda görmekten son derece mutluyuz. Bu uzun soluklu anlaşma hem federasyon yönetimimize hem de etkin bir pazarlama platformu olarak otomobil sporlarına ne kadar güven duyulduğunu gösteriyor. Petrol Ofisi Maxima’nın ismi ve marka değeriyle Türkiye Ralli Şampiyonası’na güç katacağına ve bu iş birliğimizin önümüzdeki dönemde farklı projeler ile gelişeceğine inanıyorum. Yönetimimize duyulan güvenleri ve desteklerinden dolayı Petrol Ofisi Grubu CEO’su Mehmet Abbasoğlu ve yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum.”

Senin için
Tümünü göster
P&G Türkiye, Paralimpik Oyunlar yolunda Paralimpik Sporcuları ve Annelerini Destekliyor

P&G Türkiye Yıldız Anneler projesi kapsamında olimpiyatlara desteğini genişleterek 10...

DEPSAŞ Enerji’den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Anlamlı Video

Bilek Güreşindeki Başarısı Herkese Örnek Oldu...