artwork

Perşembe yine Arkadaşım Hoşgeldin Günü

9 sene önce

0

Soma faciası nedeniyle geçtiğimiz hafta yeni bölümü yayınlanmayan Arkadaşım Hoşgeldin, dün akşam ekranlara gelen 20. bölümü ile yine Perşembe gününün birincisi oldu. Böylece program Nisan ayı başından beri her yeni bölümü ile Perşembe gününün lideri olmaya devam etti.

 

 

 

Bu hafta Sertab Erener’in konuk olduğu Arkadaşım Hoşgeldin hakkında 5,936 tekil kullanıcı toplam 7,444 mesaj gönderdi.

Kurtlar Vadisi Pusu yayınlanan 226. bölümüyle bu hafta perşembe gününün 2.’siydi. Neredeyse sevenleri kadar büyük bir eleştiren kitlesine de sahip olan program hakkında toplam 3,242 kullanıcı konuşurken, Somera reytingi  de 8 Mayıs’ta yayınlanan bir önceki bölüme kıyasla %58 yükselme kaydetti.

İlk defa 2003 yılında ekranlara gelen Kurtlar Vadisi hakkında atılan mesajların önemli bir bölümü dizinin uzun yayın hayatına atıf yapması dikkat çekti.

 

 

Listenin 3. sırasındaki Kardeş Payı hakkında ise bir önceki bölüme kıyasla mesaj atan kullanıcı sayısında yarı yarıya bir düşüş göze çarpıyor. 8 Mayıs’ta yayınlanan 11. bölümü 10,45 Somera Rating ile 2. sırada yer alan dizi, dün yayınlanan yeni bölümü ile 6,76 reyting alarak 3. sıraya geriledi.

 

22 Mayıs sosyal medya TV performans infografiği:

 

Sıralamanın devamı için www.somera.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Elmaslarla bezenmiş kredi kartıyla daha havalı olun

Kartınızı pırlantalı almaz mıydınız?...

Adidas’tan ‘Boyaya Batırılmış’ enerji dolu ayakkabılar

Los Angeleslı Multidisipliner Sanatçı Cali DeWitt, Adidas Originals’ın klasik Campus...