Peros Gönüllerin Tercihi lansmanını ünlü isimlerle gerçekleştirdi

Peros gönüllerin tercihi lansmanını gerçekleştirerek yeni adımlar atmaya devam ediyor. Lansman birçok ünlü isimin katılımıyla gerçekleşti.

“Ünlülerin değil, gönüllerin tercihi Peros” sloganıyla ilk kez büyük kitlelerin karşına çıkan  Peros’un 14 yılı aşan tecrübesi ve yerli sermayesi markayı destekleyen en önemli artıların başında geliyor.

Peros’un deterjan sektörünü şaşırtmayı hedeflediği bu kampanyada, sunduğu programlarla bilinen Saba Tümer reklam yüzü oldu.

18 Ekim 2018 tarihinde Adana Shertaon Otel’de gerçekleşen “Büyük Peros Günü” Lansmanının sunuculuğunu üstlenen Kadir Çöpdemir’in sunumu ile konuklar eğlenceli dakikalar geçirirken, Peros Türkiye Satış Müdürü Mustafa Doğrul, Marka Danışmanı Güven Borça ve Peros Pazarlama Birimi Yöneticisi Deniz Yıldız hem Peros’un büyüme stratejisini, markalaşma dönemini, markanın yenilenmesini ve lansman kampanyasının detaylarını anlattı.

Kampanya hazırlıklarının ve stratejisinin anlatıldığı, reklam filmlerinin gösterildiği lansman programı toplu fotoğraf çekiminin ardından sonlandı.

Tüm gün süren lansmanda akşam yemeğinin ardından Sanatçı Mustafa Keser sevilen şarkılarıyla katılımcılar eğlenceli bir gece geçirdi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.