Periscope markalı dondurma çıkardı

Bağımsız reklam ve pazarlama ajansı Periscope markalı dondurma çıkardı. Şirket, Love Potion No. 921 isimli dondurmasının marka yenilenme sürecinin bir parçası olduğunu belirtiyor.

Dün Amerika’da Ulusal Dondurma Günü olarak kutlanıyordu ancak Periscope’un çıkardığı markalı dondurmanın kutlamalarla pek ilgisi yok. 2018 yenilenme süreci kapsamında logosundan başlayarak bir değişime giden ajans, Love Potion No. 921’i de bu süreci duyurmak üzere üretti.

Her malzeme kimliğin bir parçası

Periscope markalı dondurma Love Potion No. 921, Izzy’s Ice Cream ortaklığıyla hazırlandı ve içeriği ajans çalışanları tarafından seçildi ve yeni kurumsal kimliğin çeşitli özelliklerini öne çıkarıyor. Kan portakalı yeni renklere gönderme yaparken, nar ve zencefil de yetiştirildikleri yerler itibarıyla ajansın Hindistan ve Çin’deki ofislerini temsil ediyor. “İnsanların sevdiği işler yapıyoruz” mottosuyla hareket eden ajansa göre nar, pek çok kültürde sevginin de sembolü.

Periscope CEO’su Lizz Ross, bu yeni ürünle ajansın temsil ettiği değerlerin ötesinde bir tanıtım amaçlarını dile getiriyor.

“Sadece bir ürünün konseptini oluşturma, ürünü tasarlama ve üretme becerilerimizi göstermek istemedik. Yurt dışındaki ofislerimizin çalışanları da dahil olmak üzere tüm personelimizle etkileşim kuracağımız, herkesin seveceği bir şeyi birlikte ortaya çıkarmak istedik. Sıcak bir yaz gününde sevgiyi en iyi anlatacak şeyin dondurma olduğuna karar verdik.”

Ajansın yenilenen kurumsal kimliğinde turuncu, parlak pembe, beyaz ve farklı gri tonları öne çıkıyor. Detayları web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.