Perfetti Van Melle Türkiye pazarlamasında terfi

Uzun yıllar Perfetti Van Melle Türkiye’de çeşitli görevler alan A.Çiğdem Tüzüner Serim, Perfetti Van Melle Türkiye’nin sakız kategorisinden sorumlu Pazarlama Müdürü oldu.

Üniversite eğitimini, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi – Reklamcılık Bölümünde tamamlayan Serim, yine aynı üniversitede İngilizce İşletme Yüksek Lisansı yaptı. Eğitiminin ardından, 2003 yılında Perfetti Van Melle Türkiye’de Yönetici Adayı olarak göreve başlayan Serim, 2004 yılında Marka Müdür Yardımcısı, 2006 yılında Marka Müdürü” ve 2010 – 2015 yıllarında Sakız Grubu Kıdemli Marka Müdürü görevlerinde bulundu.

Vivident, Big Babol, Brooklyn, Happydent, Center Fresh markalarının tüm pazarlama ve iletişim çalışmalarını büyük bir başarı ile yürüten A.Çiğdem Tüzüner Serim, 43 sakız ürününün geliştirilmesinde aktif rol üstlenerek, şirketin pazar payında ciddi bir puan artışına katkıda bulunmuştur. Göstermiş olduğu başarılar nedeniyle, Ekim 2015’te Perfetti Van Melle Türkiye’nin Sakız Kategorisi Pazarlama Müdürlüğüne getirilen Serim, evli ve bir kız çocuğu annesidir.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.