artwork

Perfection İstanbul’dan yeni çalışma modeli: “Perfexible”

4 yıl önce

0

Reklam ajansı Perfection İstanbul, pandemi döneminin getirdiği koşullar çerçevesinde iş süreçlerindeki verimliliğini en üst seviyede tutmak için “Perfexible” adlı yeni çalışma modeline geçti.

Deneyimli kadrosu ve son dönemlerde imza attığı yaratıcı projelerle ulusal ve uluslararası alanda adından söz ettiren reklam ajansı Perfection İstanbul, pandemi döneminin getirdiği koşullar çerçevesinde iş süreçlerindeki verimliliğini en üst seviyede tutmak için yeni çalışma modeline geçti. Ajans, çizgi üstü ve çizgi altı reklamcılık, prodüksiyon, medikal reklam ve dijital hizmetler ana başlıkları altında sunduğu hizmetlere “Perfexible” adlı yeni çalışma modeliyle devam edecek. Ajans, Perfection İstanbul’dan Perfection Türkiye’ye geçiş olarak adlandırdığı ve mesafelerin ortadan kalktığı yeni çalışma modeli kapsamında ekip kalitesini ve verimliliği %40 oranında artırmayı hedefliyor.

Amaçlardan biri “doğanın korunması”

Yeni çalışma modeli ekseninde mevcut teknolojik altyapısını güçlendiren, online çalışma modeline dair dünyada kabul gören uygulamaları iş süreçlerine entegre eden Perfection İstanbul, yeni modelin getirdiği daha az toplu taşıma ve daha az tüketim anlayışıyla doğanın da korunmasına destek olmayı amaçlıyor.

Selim Erdem: “Perfexible çalışma modeli verimliliği %40 artıracak”

Yeni çalışma modeliyle ilgili bilgi veren Perfection İstanbul Ajans Başkanı Selim Erdem: “Pandeminin getirdiği dönüşüm iletişim sektörünün dinamiklerini de yeniden dizayn ediyor. Artık online çalışmanın merkezde olduğu, verimliliğin ve moderasyonun ise her zamandan daha kıymetli hale geldiği bir dönemin içindeyiz. Bu gerçekliklerden ve yaşanan dönüşümden yola çıkan reklam ajansımız “Perfexible” modeliyle çalışmalarını sürdürecek. Yeni çalışma modelimizde de ilk ve en önemli önceliğimizin ekibimizin sağlığı. Yeni model ile ekibimizin aklının virüste değil işlerinde olmasını sağlayacağız. Daha huzurlu ve sağlık endişesi olmadan çalışan bir ekip sistemi dizayn ediyoruz. Yeni çalışma modeli verimliliği %40 artıracak ve müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Perfection İstanbul’un portföyünde; Allergan, AstraZeneca, Daiichi-Sankyo, Exeltis, İçtur Holding, Levent Hastanesi, Merck Türkiye, Takeda ve gönüllü desteklerini sürdürdükleri Eçadem gibi birçok marka yer alıyor.