Perfect Shelf perakende sektörüne farklı çözümler sunuyor

3DEXPERIENCE şirketi, 3D tasarım ve Ürün Yaşamdöngüsü Yönetimi (PLM) çözümleri üreten Dassault Systèmes ambalajlı tüketici ürünleri ve perakende şirketlerine yönelik yeni sektörel çözüm deneyimi iddiasında olan “Perfect Shelf” adlı çözümünü pazara sundu.

“Perfect Shelf” gelişmiş üç boyutlu (3D) modelleme ve görselleştirme uygulamalarından faydalanarak raflar, aksesuarlar, ürünler, aydınlatma ve promosyon malzemeleri de dahil olmak üzere perakende mağazası koridorlarının gerçekçi görünümlerini sağlıyor. Alışveriş deneyimi tasarım sürecinin daha hızlı, daha kapsamlı, daha esnek ve daha düşük maliyetli olarak tamamlanabilmesini mümkün kılan Perfect Shelf çözümüyle perakendeciler, sanal rafları modelleyerek iki boyutlu resimlerden oluşturulmuş gerçekçi üç boyutlu ürün sunumları oluşturabiliyorlar. Böylece raf düzenleri etkin bir şekilde tasarlanabiliyor, bu düzene perakendeciler müşterilerinin gözünden bakıp, rafları gerçek zamanlı kurumsal göstergelerle genişleterek en doğru kararları veriyorlar.

“Perfect Shelf” ambalajlı tüketici ürünleri markalarına kategori üzerine sahip oldukları bilgiyi göstermelerinde yardımcı oluyor. Marka veya perakendecilere gelirlerini artıracak raf senaryoları tavsiye ediyor. Perakendeciler optimum operasyonel mükemmellik ve raf uyumluluğu yoluyla müşterinin alışveriş deneyimini iyileştiriyor, tekrar düzenlemeleri ve kategori ayarlamalarını hızlı bir şekilde yapabilmelerini sağlıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.