artwork

PepsiCo’dan yeni “yaratıcı ajans ekibi”

3 yıl önce

0

PepsiCo, müşterileriyle daha hızlı ve daha iyi bağlantı kurmak ve Avrupa’daki pazarlama stratejilerini “yeniden tanımlamayı” hedeflediği yeni bir “kurumiçi medya ve yaratıcı ajans ekibi” oluşturdu. Ekip, şirkete geçen yıl Danone’dan katılan, Avrupa ve  Afrika’da Yaratıcı Pazarlama Direktörü Nancy Croix tarafından yönetiliyor.

Wotsits: şirket içi ajans tarafından oluşturulan reklam

Croix, konuyla ilgili olarak “Vizyonumuz PepsiCo Avrupa’da pazarlamayı yeniden tanımlamak, pazara daha hızlı ulaşmak ve tüketiciler arasında her zaman yankı uyandırmak” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Bu yeni ekibin lansmanı, başlangıçtan itibaren yaratıcılığı ve medyayı harmanlayarak kurum içinde kampanyalar geliştirmemize olanak tanıyor. Bu vizyonu gerçekleştirmek için, sektörün en iyi yeteneklerinden oluşan yüksek performanslı bir ekip oluşturduk. ” 

Temmuz ayında PepsiCo, Walkers and Sensations reklam hesabını, uzun süredir görevde olan Abbott Mead Vickers BBDO’dan VCCP’ye taşıdı.

Marka, şu anda “lezzet simgeleri” yelpazesi için bir kampanya üzerinde çalışıyor.

Walkers’ın Kıdemli Pazarlama Direktörü Fernando Kahane, şirket içi bir ajansla çalışmayı “verimli bir tutum” olarak değerlendirdi.

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...