Pepsi, mat siyah kutularla ‘sıfır şeker’ için geri dönüyor

PepsiCo, 2020 için Pepsi Zero Sugar şekersiz içeceğin kutusunu yeniden tasarladı ve içeceğe yeni bir mat siyah kaplama tasarladı. Yeni tasarlanmış kutu’ayırt edici’ siyah bir yazıya sahip olacak, ancak içeceğin tarifi değişmeksizin aynı şekilde kalacak.

PepsiCo, Pepsi Zero Sugar’un 2019’da ABD’de en hızlı büyüyen meşrubat markalarından biri olduğunu iddia ediyor ve yeniden tasarlanan kutuyla 2020’de de bu büyümeyi devam ettirmeyi hedefliyor.

Yeniden tasarlamanın yanı sıra Pepsi, Super Bowl LIV ile bir rekabet ortaklığı da dahil olmak üzere Sıfır şeker içeceğini tanıtmak için yeni bir pazarlama kampanyası açıkladı. “America Zero Wins” olarak adlandırılan etkinlikte Pepsi, Super Bowl LIV’teki takımlardan biri oyunu sıfır biten bir puanla bitirirse, ücretsiz bir şekilde Pepsi Zero Sugar’un maliyetini (2 ve 4 Şubat arasındaki alımlar için 2,50 dolara kadar) geri ödeyecek.

Pepsi’de başkan yardımcısı Todd Kaplan, “Pepsi’de her zaman tüketicilerimizin gelişen tercihlerini karşılamak için yeni yollar arıyoruz ve insanların giderek şekersiz seçenekler aradığını biliyoruz. “İnsanlar Pepsi Zero Sugar’un harika tadını keşfettiklerinde, bundan yeterince yararlanacaklarını ve daha fazlası için talepte bulunacaklarını biliyoruz. dedi.

Yeni tasarıma bazı yorumlar:

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.