Pepsi ile sevdiğiniz her şey “For The Love of It” platformunda

Pepsi “For The Love of It” platformunda insanları bir araya getirerek yeni bir çağrı yapıyor. Now United ile de işbirliği yapıldığı vurgulanıyor.

Pepsi, “For The Love of It” adını verdiği yeni pazarlama platformunun ve sloganının lansmanını yaptı. Bu kapsamda yıl boyunca, dünyanın 100’den fazla ülkesinde “For The Love of It”  platformu üzerinden bu kampanyaya özel olarak sunulan içerikler tüketicilerle buluşturulacak.

PepsiCo Global İçecek Grubu Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Roberto Rios“Dünyanın her yerindeki insanların sevdiği ferahlatıcı ve lezzetli içeceğimizle eğlence dünyasına kök salmış ikonik bir marka olarak kim olduğumuzu ve dostumuz kola severlerin kim olduğunu açık bir şekilde gösteriyor ve tüm bu özelliklerimizle Pepsi® markasının kimliğini kutluyoruz,” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü: “For The Love of It bizim milyonları bir araya getiren çağrımızdır. Gençleri sevdikleri her şeyi, tutkularından futbola, müziğe kadar her şeyi, hayatın en güzel ödüllerinden biri olan Pepsi ile özgürce yaşamaya çağırıyoruz.”

Pepsi, 2019’da, “For The Love of It”  platformu çerçevesinde müzik endüstrisinin efsane ismi Simon Fuller ile bir kez daha yapacağı işbirliği ile taçlandıracak. Fuller’in pop müzik sahnesine çıkardığı, Now United grubu ile özel bir çalışmaya imza atacak.

Now United, sosyal medyada milyonlarca takipçiye sahip, Çin’den Brezilya’ya, Rusya’dan Hindistan’a kadar dünyanın pek çok ülkesinden gelen 14 şarkıcı ve dansçının oluşturduğu yeni bir pop konsepti. Now United, yeni Pepsi jingılının ve Pepsi’nin “For The Love of It”  platformunun ruhunu kitlelere taşıyacak olan yeni tanıtım ezgisinin kaydını yapmak üzere stüdyoya girecek.

Pepsi “For The Love of It” ile yeni yeteneklere kendi hikayelerini anlatacakları, sanatlarını paylaşacakları ve hem yeni hem de var olan hayranlarıyla bağlantı kuracakları global bir sahne sunuyor. Yıl boyunca, Now United dünyayı turlarken, Pepsi de grup ve grubun hayranlarıyla birlikte deneyim ve içerikler yaratacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.