artwork

Pepsi çevrim dışı deneyimlere yatırım yapıyor

1 sene önce

0

Pepsi Max, eski Noel reklamını yeniden yayınlayarak insanları bir kez daha yeni bir şeyler denemeye teşvik ediyor.

Truant tarafından yaratılan “Christmas refreshed” reklamı ilk kez Kasım 2020’de çıkmıştı, İngiltere hip hop yıldızları Kamakaze ve TrueMendous rol alıyordu.

Bu kampanyayı 2021 için yenilerken Pepsi Max, Hyde Park Winter Wonderland ve Backyard Cinema ile çalıştı. Pepsi, 2021’deki versiyonunda “Refresh YourNoel”in bir parçasını oluşturan festival ortaklıkları aracılığıyla, tüketicilerin eğlenmesi için festival deneyimini çevrim içinden çevrim dışına taşıyarak yaklaşımını değiştiriyor.

Hyde Park Winter Wonderland ile iş birliğinin ikinci yılında Pepsi, fiziksel olarak düzenlenecek etkinlikte şekersiz kola markası olarak konumlanacak. Konukları açık hava barı, canlı müzik grupları, DJ setleri ve Pepsi Max kokteylleri bekliyor olacak.

Backyard Cinema’nın ana sponsoru olarak marka, konukların paylaşılabilir fotoğraf anları yaratabilecekleri ve eşsiz kokteyller sipariş edebilecekleri özel bir bar ile Wandsworth lokasyonunda olacak. İçecek alternatifleri arasında limon aromalı “Vodka rockin”; Pepsi Max ahududu ile yapılmış bir “Rum n’ ziiiing”; Pepsi Max kirazlı brendi bazlı “Brendi patlaması”; ve bir “Viski MAXIN” olacak.

Kampanya, eski gelenekleri tazelemek ve kutlamaları pandemi öncesi haline döndürmek için markanın “Noel’e benzersiz ve modern bakış açısını” hayata geçirmeyi amaçlıyor.

Pepsi Beverages İngiltere Pazarlama Direktörü Georgina Meddows-Smith: “Geçen yıl pek çok insan, festivalleri ve sevdikleriyle buluşma fırsatlarını kaçırdığı için zor geçti. 2021’de canlı etkinliklerin geri dönüşüyle birlikte bu kayıp zamanı telafi etmek istedik. Londralılar’a bizimle canlanma fırsatı vererek, iki popüler kış etkinliğine bir Pepsi Max dokunuşu yapacağımız için çok heyecanlıyız.

Pepsi Max 2021 için Noel’i kutlamanın tipik yollarını yeniden tanımlamayı hedefliyor. Her yıl ülkenin dört bir yanından Winter Wonderland’i ziyaret eden 2,5 milyon kişi ve Backyard Cinema’yı ziyaret eden binlerce kişiyi göz önünde bulundurduğunuzda bu, mükemmel bir fırsat.” dedi.

TVC ve iş birlikleri ayrıca, insanları eski Noel geleneklerini “Time for a Christmas Refresh” ve “Out with the old taste the bold” söylemleriyle yenilemeye teşvik eden ev dışı sanat eserleri ve dijital içerikle desteklenecek. Kampanya 31 Aralık’a kadar devam edecek.

Senin için
Tümünü göster
Galler Prensesi, çocuk gelişimine dikkat çekiyor 

Hayatının ilk günlerinden başlayarak bir çocuğun zihinsel gelişiminde rol oynamak...

Sony PS5 stoklara geri döndü

Tedarik problemini çözen Sony, PS5 için hazırladığı küresel #LiveFromPS5 kampanyasıyla...

Snapchat ne için kullanılır?

“Wait’ll You See This” kampanyası, platform hakkındaki bilgi eksikliğini gidermeyi...