artwork

PeP “güzel hareketleri”ni yeni reklam kampanyası ile duyurdu

3 yıl önce

0

Yurt içinde, yurt dışında ve internette kullanıcılara finansal işlemlerinde özgürlük sağlayan PeP, yeni reklam kampanyasıyla paranın artık dijital ortamdaki hızına vurgu yaparak herkesi bu harekete davet ediyor.

Kampanya için ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile iş birliği yapan PeP, reklam filminde, PeP kullanıcılarına sunduğu kur avantajı sağlayan, hızlı ve güvenli hizmetlerine odaklanıyor.

Dünyanın dört bir yanında ve internette kullanıcıların sınırsız, güvenli ve hızlı bir şekilde harcama yapabilmelerine olanak tanıyan Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP’in (Paladyum Elektronik Para) “PeP, Güzel Hareket” sloganıyla hazırladığı yeni reklam filmi yayına girdi. En uygun kur avantajlarıyla dünyanın dört bir yanına güvenli para transferi Hem Türkiye’de hem de globalde birçok ilki piyasaya sunmaya devam eden PeP, kullanıcıların tüm dijital cüzdan ihtiyaçlarını karşılayarak paranın hızlı hareket ettiği dünyada sınırların ötesinde fırsatlar sunmaya devam ediyor. PeP, Visa ile yaptığı iş birliğiyle çoklu döviz cinsini destekleyen PeP Visa Kart sayesinde, 17 farklı para biriminde kullanıcılara en uygun kur avantajını sağlıyor. PeP’e üye olan kullanıcılar, Avrupa’ya ve İngiltere’ye 7/24 para transferi, para gönderme/alma gibi tüm finansal işlemleri başka hesaba gerek duymadan hızlı ve güvenli bir şekilde anında yapabiliyor. PeP, güvenlikle ilgili yaptığı önemli altyapı yatırımlarına ek olarak her işlemde numarası değişen sanal kart hizmetiyle de kullanıcıların en rahat ve en güvenli şekilde internet alışverişi yapabilmelerine imkan sağlıyor.
PeP, reklam kampanyası için Uraz Kaygılaroğlu ile iş birliği yaptı Tüketicilerin tüm dijital cüzdan ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayan PeP, yeni reklam kampanyasında Uraz Kaygılaroğlu ile iş birliği yaptı. Kaygılaroğlu’yla beraber paranın hızlı hareket eden dünyasında kullanıcıları finansal işlemlerine hareket katmaya davet eden PeP, yeni reklam filminde hem TL hem de döviz cinsinden yapılan tüm harcamalarda sağladığı avantajlara ve her alışverişte numarası değişen PeP sanal kartın güvenlikli özelliklerine odaklanıyor.

“Pep Güzel Hareket” sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyasıyla ilgili açıklama yapan PeP Genel Müdürü Artun Kumrulu: “Geçtiğimiz yıl 3 temel felsefemizi duyurduğumuz bir sene oldu: ‘Masrafları düşüreceğiz”, “Sınırları ortadan kaldıracağız” ve “Şeffaflık sağlayacağız” söylemleri üzerinden taahhütlerimizi verdik. Bu temel prensiplerle birlikte ilk defa Avrupa’ya ve İngiltere’ye 7/24 para gönderme/ para alma hizmetini açtık. Bunu, pandemi sırasında da ücretsiz hale getirdik. Şimdi de önümüzdeki bir ay boyunca Avrupa Ülkeleri ve İngiltere ile Türkiye arasında EUR ve GBP cinsinden yapılan para transferlerinde
tüm masrafları sıfırlıyoruz. Bunların yanı sıra ilk defa kullanıcıların internet harcamalarını gönül rahatlığıyla yapabilmelerini sağlayan tek kullanımlık sanal kart ürünümüzü ve yine ilk defa kişiye özel marka kartımızı piyasaya sunduk. Tüm bunları aynı yılın içerisinde, her türlü olumsuz koşullara rağmen gerçekleştirdik. Evde kaldığımız dönem boyunca artış gösteren freelance işler ve yeni gelirlerin oluşması özellikle yurt dışından ödeme alan freelancer’lar ürünlerimizden ciddi avantajlar sağladı.

Pandemiyle birlikte dijitalleşmenin hız kazandığı yeni bir döneme girdik. Dijital ortamda para hareketinin çok hızlandığı bu dönemde dijital cüzdanın getirdiği tüm avantajları hatta daha fazlasını kullanıcılarımıza sunmayı hedefliyoruz. Tüm kullanıcılarımızın özgür, kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde dijital ortamda finansal işlemlerini yapabilmeleri en büyük önceliğimiz. “PeP Güzel Hareket” bir reklam kampanyasının da ötesinde yeni dijital dönemde kullanıcıların finansal tüm hareketlerinde yanında olduğumuzu taahhüt ettiğimizin ve finansal işlemlerine özgürlük ve hareket katmayı hedeflediğimizin bir göstergesidir” dedi.
Reklam filminin yüzü olan ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ise kampanyayla ilgili şunları söyledi: Yeni kampanya sürecimiz kurgu aşamasından çekimlerine kadar çok keyifli geçti. Bu yenilikçi, güvenli ve hızlı teknolojiyi en eğlenceli ve efektif şekilde anlattığımızı düşünüyorum”

DMM İstanbul imzası taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Organic Film üstlenirken,
yönetmen koltuğunda Onur Erdem oturuyor.

 

Künye
Reklamveren: PeP
Reklamveren Temsilcileri: Artun Kumrulu, Elif Yalt Başeski, Ebru Acar, Yeliz Yaldızipek
Reklam Ajansı: DMM İstanbul
Kreatif Direktör: Ian Enis Tiryaki
Kreatif Grup: Onur Postacı, Ali Hikmet Yavuz, Betül Bal, Oğuzhan Armağan
Müşteri İlişkileri Direktörü: Burak Candan
Müşteri İlişkileri Yöneticisi: Gönül Hadımlı
Dijital İletişim Yöneticisi: Damla Ergene
Dijital İletişim Sorumlusu: Esen Saba
Ajans Prodüktörü: Mustafa Güngör
Prodüksiyon Şirketi: Organic Film
Yönetmen: Onur Erdem

Yapımcı: Organic Trio
Görüntü Yönetmeni: Altuğ Ozan
Müzik: Fatih Yavuz, Handmade Music
Post Prodüksiyon: Sinefekt