Penti, COVID-19 mücadelesinde mottosunu değiştirdi

Kadınların lovemark’ı Penti, Covid-19 mücadelesinde de kadınların hep yanında. Bugüne dek #hepbenimle mottosuyla modadan sosyal yaşama kadınların hayatına dokunan marka, içerisinden geçtiğimiz zorlu sürecin en başında mottosunu #hepbirlikte olarak değiştirdi.

Yeni mottosuyla öncelikli olarak farkındalık sağlamayı hedefleyen marka tüketicilerine; “Bugünlerde evdeyiz ama birbirimize uzak değiliz. Bu süreci #HepBirlikte atlatacağız” mesajını verdi.

Sosyal medya platformlarında tüm takipçilerini motivasyonu yüksek tutmaya davet eden Penti, modadan sanata, spordan hayatın her alanına paylaşımlarına devam etti. Evde kalan takipçilerin bir buluşma noktası olan Penti platformları, canlı konserlere de ev sahipliği yaptı. 

Penti, sağlık çalışanlarını unutmadı! 

Hepimizin sağlığı için gecesini gündüze katarak hiç durmadan çalışan sağlık çalışanlarını tüm gücüyle alkışlayan Penti, anlamlı bir destekte bulundu. #HepBirlikte mottosuyla sağlık çalışanlarına özel bir destek paketi hazırlayan ve bu paketleri hızlıca yola çıkarmaya başlayan marka bu süreçte desteklerine devam edecek.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.