Site icon Campaign Türkiye

Pegasus’un bahar kampanyası yayında!

Pegasus’un, bahar aylarında tatil fırsatlarını kaçırmak istemeyenlere yönelik başlattığı bahar kampanyasını duyurmak için hazırladığı iki yeni reklam filmi yayına girdi. Kampanya doğrultusunda biletlerini Mart ayı içinde alan misafirler, 15 Nisan – 30 Haziran tarihleri arasında tüm yurt içi ve yurt dışı hatlara uygun fiyatlarla uçacak ve bu baharı başka şehirlerde yaşayabilecek.

İki ayrı reklam filminden Roma’da çekilen videonun yayını 4 Mart’ta başlarken, Ege’de çekilen film ise 10 Mart’ta yayınlanmaya başlayacak.

Bahar kampanyası için çekilen ilk filmin hazırlık süreci yaklaşık 2 hafta sürdü. Depo Film prodüktörlüğünde yönetmenliğini Serdar Dönmez‘in, görüntü yönetmenliğini ise Michel Dierickx‘in yaptığı reklamın çekimleri 3 günde tamamlandı. Roma’ya gidiş sırasında havalimanında ve uçak içinde de çekimler gerçekleştirildi. Black Magic kamera ile çekilen filmde, Roma’nın bütün turistik mekânları ve sokakları gezildi ve filmin prodüksiyonu için İtalyan prodüksiyon şirketi Dude Film ile iş birliği yapıldı. Reklam filminin seslendirmesi ise Medcezir dizisiyle tanınan Taner Ölmez tarafından gerçekleştirildi.

Reklam filmlerinde Ege’yi gezen bir kız arkadaş grubu ve Roma’ya birkaç günlüğüne tatile giden bir çift konu ediliyor. Hafta sonu tatillerini Roma’da ve Ege’de geçiren genç kız ve genç çift, filmlerde arkadaşlarının “keşke biz de gidebilseydk” sitemleriyle karşılaşıyorlar, “al hemen bir bilet, hafta sonu da sen de gez” cevabıyla onları tatile çıkmaya çağırıyorlar.

Reklamlar her yıl bahar aylarında yapılması planlanan ancak ertelenen yurt içi ve yurt dışı seyahatlerini bu yıl ertelemeden yeni yerler keşfederek hayatı dolu dolu yaşamalarını hatırlatıyor. Uygun fiyat politikasıyla müşterilerine daha çok ve sık seyahat etmeleri için imkân, ilham ve seçenekler sunan, seyahatlerini A’dan Z’ye planlamaları için de pek çok hizmetten yararlanma olanağı sağlayan havayolu firması, yeni kampanyasıyla müşterilerini kış rehavetinden kurtulup, seyahat etmeye davet ediyor.

Firma, 15 Nisan – 30 Haziran arasında iç ve dış hat uçuşları planlayan müşterilerine, Mart ayında alacakları yurt içi biletleri 49.99 TL’den, KKTC biletlerini 79,99 TL’den, yurt dışı biletlerini ise 49,99 dolardan başlayan fiyatlar sunuyor.

Künye:

Reklamveren Pegasus

Reklamveren Temsilcisi Onur Dedeköylü, Elif Yalt Başeski, Nazlı Elif Tan

Reklam Ajansı Rafineri

Yaratıcı Yönetmen Emre Kaplan

Yaratıcı Grup Lideri Setenay Özcan Yıldırım

Yaratıcı Grup Tuğkan Cabbar, Emirhan Dileğe, Müge Pekçetin, Emrah Güzel

Stratejik Planlama Kayansel Kaya

Reklam Marka Takımı Erbek Onur, Aslı Aksu, Çağla İshak, Elif Beşir

Ajans Prodüktörü Kerem İlbeyli, Levent Köstepen

Yapım Şirketi Depo Film

Yapımcılar Melisa Gürkan

Yönetmen Serdar Dönmez

Exit mobile version