Pegasus’tan Coşkun Sabah’lı yılbaşı kampanyası

Pegasus Hava Yolları, yeni reklam kampanyası #bambaşkabirhediye ile misafirlerine yeni yılda yeni bir hediye önerisi olduğunu şarkıcı Coşkun Sabah ile duyuruyor.

Hava Yolu şirketi, yeni kampanyasıyla sevdiklerine klasikleşmiş hediyelerden farklı bir alternatif arayanları Pegasus Anı Dükkanı’na davet ediyor.

Yönetmenliğini Mete Özok’un yaptığı Rafineri imzalı reklam filminde, 20 yıl öncesinden günümüze uzanan evli bir çiftin yılbaşı gecelerine yer veriliyor. Reklam filminde, erkeğin eşine aldığı klasik hediyeleri ve karısının bu hediyelere gösterdiği tepkiler anlatılıyor. Fonda 1995’ten 2014’e kadar olan yılbaşı programlarında Coşkun Sabah meşhur ‘Anılar’ şarkısını söylerken, kadının eşinin kendisine hep aynı klasik parfüm hediyesini almasına gösterdiği git gide azalan sevinç ve şaşırma tepkilerini görüyoruz.  Günümüze gelindiğindeyse eşinin sitemi ile karşılaşan erkek, aslında yıllardır Coşkun Sabah’ın TV ekranından kendisine Anılar şarkısı ile ona #bambaşkabirhediye yani farklı anılar vermesi için mesaj ilettiğini anlar.

#bambaşkabirhediye kampanyası için ayrıca dijitalde bir viral çalışma da yürüten Pegasus Hava Yolları’nın hazırladığı videoda Coşkun Sabah’ı kimi zaman Amsterdam’da bir kayık üstünde şarkı söylerken, kimi zaman Paris’te selfie çekerken görüyoruz. Videoda Moskova’da Rus Folklor Dansı yaparken görülen Coşkun Sabah; Barcelona’da flamenko dansçılarıyla birlikte, Kapadokya’da ise balondayken görülüyor.  Bu kampanyaya özel olarak Coşkun Sabah, Anılar şarkısını farklı sözlerle Pegasus için yeni baştan uyarlıyor.

Künye

Reklamveren Temsilcileri Onur Dedeköylü, Didem Namver, Elif Yalt, Emre Güney, Nazlı Elif Tan

Reklamveren Pegasus Hava Yolları

Kampanya İsmi Bambaşka Bir Hediye

Reklam Ajansı Rafineri

Yaratıcı Yönetmen Emre Kaplan

Yaratıcı Grup Lideri Kerim Gürsel, Öncü Doğu Gürsoy

Yaratıcı Grup Sezer Üstüngel, Yasin Abaylı, Armağan Ükünç, Ahmet Uğurel, Berat Kösemen

Stratejik Planlama Canan Pehlivanoğlu

Dijital Stratejik Planlama Tuna Öngü

Marka Takımı Erbek Onur, Çağla İshak, Gülşah Gödek

Dijital Marka Takımı Elçin Yörükoğlu, Bircan Ertan

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.