artwork

PEGASUS ile Yazı Erken Getirdik

3 ay önce

0

Türkiye’nin Dijital Havayolu mottosuyla bilet alma, online check-in, hızlı bagaj teslimi, mobil uçuş kartı, Pegasus Cafe, Pegasus Flex ve daha birçok hizmetiyle yolculuğu kolaylaştıran Pegasus’un, bu yıl bitmeden gerçekleştirdiği en büyük kampanyalarından biri olan 2023 İlkbahar – Yaz Sezon Açılışı’nın tüm dijital süreçlerini birlikte üstlendik.

 

Dijitalin her alanına dokunuğumuz bu büyük kampanyayı 5 farklı alanda, 20’den fazla ülkede, 5 dilde ve yüzlerce reklam kreatifiyle birlikte duyurduk.

 

Önce Pegasus BolBollulara, sonra da mass’e duyurduğumuz 3 fazlı bu kampanyada, Data Driven Creativity’nin gücünden yararlanarak kişiselleştirilmiş e-mail’ler ve push notification’lar ile hedef kitle bazlı fiyatlar sunduk. Yani Pegasus BolBollular daha düşük fiyatlarla herkesten önce bu kampanyayı duyup biletlerini alırken, Pegasus BolBol üyesi olmayanlar da 2. ve 3. fazlarda değişen indirim oranlarını TV alt bantlarından, desktop videolardan, banner’lardan ve radyo jingle’larımızdan öğrenerek biletlerini aldı. Böylece Pegasus BolBol üyesi olmanın kazandıran bir şey olduğunu göstermiş olduk.

 

Kısacası bu kampanyada üye yolcularımız Pegasus BolBollu olmanın avantajını yaşadılar. Pegasus BolBollu olmayanlar ise yeni kampanyaları kaçırmamak için hemen Pegasus Ailesi’ne katıldılar.

 

Müşterimizin global uçuşlarını tanıtmak için yaratıcı strateji, fikir, konsept ve üretimde başından sonuna kadar yer aldığımız kampanyada dijital reklam filmimiz başta olmak üzere kampanyanın tüm dijital assetlerinde Sharpcake farkını ortaya koyduk.

 

Global bir işte yer almanın ve Pegasus Airlines ile birlikte başarılı işlere imza atmanın gururunu yaşıyoruz.

Senin için
Tümünü göster
Top 10 Digital Campaigns Listesinde Tanıdık Bir İsim

Dubai’nin bir numaralı emlak sitesi Property Finder için hayata geçirdiğimiz...