ParticipAction Kanadalılar için yeni kampanya başlattı

ParticipAction, yeni kampanyasıyla Kanadalıların gün içerisinde hareketsiz kalmalarına dikkat çekiyor. Bu kampanyayla birlikte kendi vatandaşlarını daha fazla hareket etmeye teşvik ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ParticipAction, Kanadalıların daha az oturmasına ve daha fazla hareket etmelerine yardımcı olan, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. “Günlük yaşamda her şeyi kucaklayabilirsiniz” mottosuyla yola çıkan platform yeni kampanyasını duyurdu. Bu kampanya sadece Kanada genelinde yapılıyor ve kilo vermek için yapılan fiziksel aktivitelerin dışında kişisel tutum ve algıların değişmesine yardımcı olan bir kuruluş.

Kampanya, dijital ve TV reklamları, outdoor, sosyal medya içeriği ve radyo reklamları olarak farklı mecralarda yayınlanıyor. TV reklamlarında, Kanadalı bir vatandaşın yüzme, dans, judo gibi fiziksel aktivite yaptığı sahneler ele alınıyor. Reklam filmlerinde yaptıkları aktivitenin hayatlarının nasıl daha iyi bir yön alacağını gösteriyor. Onları mutlu bir şekilde uyurlarken, banyo yaparken, aşk hayatlarında eşleriyle birlikte sosyal aktivitelere katılıyor olmalarını gösteriyor reklam filmleri.

Künye

Reklamveren: ParticipACTION

Reklam Ajansı: Zulu Alpha Kilo

Kreatif Direktör: Catherine Allen, Ian Simpson (OOH, TV), Jon Webber (web sitesi)

Stratejik Planlama: Heather Segal

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.