Parayı Tutamayan Adam otelde

Garanti Emeklilik reklamında Parayı Tutamayan Adam‘ı canlandıran Doğu Demirkol, bu kez de otelde karşısına çıkan ekstra masraflar ile parayı tutamıyor.

Reklam, Parayı Tutamayan Adam’ın eşiyle otele girip Wi-Fi şifresi istemesiyle başlıyor. Otel resepsiyon görevlisinden otelin yedi yıldızlı olduğunu öğreniyor. “Biz beş diye yer ayırttık” diye sitem eden Parayı Tutamayan Adam’ın cebinden yine paralar uçuyor. Ortaya birdenbire masör çıkıyor ve biraz daha para eksiliyor. Parayı Tutamayan Adam, kral dairesini hazırlatacağını söyleyen resepsiyon görevlisini: “Kral değiliz biz, halkız biz, halkın içinden geldik, toplu taşımayla geldik.” diye çaresiz bir surat ifadesiyle yanıtlıyor.

Daha sonra kahramanımızın Garanti Emeklilik Gelecek Koçu TV programında olduğunu ve aslında Gelecek Koçu ile tanışmadan önceki halini anlattığını görüyoruz. Gelecek Koçu’nun: “Eğer siz de paranızı tutmak istiyorsanız Garanti Emeklilik’e gelin, geleceğiniz için biriktirmeye bugünden başlayın” sözleri ile reklam sona eriyor.

Künye

Reklamveren: Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Reklam Ajansı: Alametifarika

Garanti Emeklilik, Alametifarika imzası taşıyan yeni reklam filminde ‘parayı tutamayan adamın’ maceralarını başlatıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.