artwork

Pantene, Instagram Fenomeni’ni arıyor

8 yıl önce

0

Pantene, tüm dünyadaki #PanteneSaçı yüzü olan Chiara Ferragni gibi herkese, Pantene’in Instagram Fenomeni olarak güçlü ve sağlıklı görünen saçlarını milyonlara tanıtma imkanı veriyor.

Pantene’in Instagram sayfasında iki haftada bir duyurulacak yeni saç konseptine uygun olarak fotoğrafınızı çekip #PanteneSaçı etiketi ile Instagram’da paylaşmak, bu şansı elde edebilmek için ilk adım olarak tanımlanıyor. Yarışmanın süreceği 3 ay boyunca Pantene özel jürisi tarafından seçilen 24 kişi Pantene Seti kazanacak. 24 kişi arasından belirlenecek bir kişi ise “Pantene’in Instagram Fenomeni” olmaya hak kazanacak.

P&G Türkiye Güzellik Kategorisi Marka Müdürü Bilgehan Uyar Erol konuyla ilgili olarak, “Pantene, bu yarışma ile seçeceği Instagram Fenomeni ile güzel bir yolculuğa çıkacak ve tüm #PanteneSaçı hikayelerini, binlerce başvuru arasından seçilen Instagram Fenomeni ile birlikte anlatacak. Türkiye’nin en popüler fenomenlerinden biri olmak isteyenler için, dünyanın bir numaralı saç bakım kremi markası olan Pantene ile harika bir fırsat sunuyoruz” yorumunu yapıyor.

Yarışma koşulları için PanteneTürkiye Facebook sayfası da ziyaret edilebilir.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...