Özgürlükte sınır tanımayanlar, Samsung için bir arada

Samsung Electronics, 2014 yılının Aralık ayında Türkiye’de piyasaya sunduğu Samsung Galaxy ailesinin üyelerinden biri olan Galaxy Note Edge’in iletişim faaliyetleri kapsamında bir internet projesine imza attı.

Dünya çapında büyük ilgi gören kavisli ekranıyla Samsung Galaxy Note Edge, “Özgürlükte Sınır Tanımayanlar” sloganını taşıyan projede Levent Erden, Levent Özçelik, Bahar Korçan ve Serdar Kuzuloğlu’nun sınır tanımayan yaşamlarına konuk olundu.

Proje kapsamında, Samsung Galaxy Note Edge’in “Kavisli Ekranı”nın birçok işlemi daha kolay hale getirmesi ele alındı. Bununla birlikte “Edge” ekranı, telefonun kapağı kapalıyken bile sık kullanılan uygulama, uyarı ve işlevlere, başparmağın tek bir hareketiyle hızlı erişim sağlaması üzerinde duruldu.

Levent Erden’in İstanbul tutkusunda, Levent Özçelik’in fotoğrafçılıktaki uzmanlığında, Bahar Korkçan’ın tasarımdaki ustalığında ve Serdar Kuzuloğlu’nun teknolojide nasıl sınır tanımadığını konu edinen kısa filmler, her ünlünün yaşamından kesitleri farklı yönleriyle ekranlara yansıttı. Her ünlünün kendi alanında sınırları nasıl aştığını gözler önüne seren kısa filmlerde, yapılan ilginç tespitler ve renkli anlar izleyicilerle buluştu.

Künye

Reklamveren Samsung Türkiye

Reklamveren Temsilcileri Meltem Ersöz, Şule Bülbülkaya, Neslihan Akın, Belma Şahin

Reklam Ajansı Cheil Türkiye

Yaratıcı Yönetmen Tolga Hirsova

Reklam Yazarı Caner Ar

Sanat Yönetmeni: Burcu Dayanıklı

Müşteri İlişkileri Direktörü Mehmet Özkanoğlu

Dijital Proje Yöneticileri Mert Maviş, Özen Aydın

Yapım Evi Filmisarcan

Yönetmen Can Sarcan

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.