Özdilek Ev Tekstili “Sadelik Koleksiyonu”nu sunuyor

Özdilek Ev Tekstili, “Sadelik Koleksiyonu”ndaki en yeni ürünlerini Jessica May’in rol aldığı TV reklam filmi ile tanıtıyor.

Sadelik Koleksiyonu, son yıllarda tüm dünyada trend ve yaşam tarzı haline gelen sadelik ve doğallık temasından yola çıkılarak hazırlandı. Koleksiyondaki ürünlerde yumuşak ve pastel tonlar yer alıyor. Bembeyaz doğal güzelliği ve sadeliği dolayısıyla çekimleri Tuz Gölü’nde gerçekleştirilen Sadelik Koleksiyonu ürünleri, doğayla birleşerek doğal bir çerçeve oluşturuyor.

Sadelik Koleksiyonu ürünlerinden Soft Linen; deseni, doğaya duyulan özlemi, sadeliği ve doğaya ait izler vurgulanarak yansıtılıyor. Ürünün dokunmuş hissi veren fütüristik ve klasik detayları, yumuşak dokusuyla birleştiriliyor. Soft Linen; deseni, pembe, pudra, bej, lila ve mint renk paleti ile doğanın detaylarını evinizde hissedebileceğiniz iddiasında bulunuyor.

Özdilek Ev Tekstili’nin reklam yüzü olan Brezilyalı oyuncu Jessica May ile sadeliğin ön planda olduğu yeni ürünler ilk kez ekrana taşınıyor. Reklam filminin sonunda bir Özdilek markası olan Sadem’in Ciauro Mint ve Sail oda kokuları da tanıtılıyor.

Künye

Reklamveren: Özdilek Ev Tekstili
Reklam Ajansı: ZIT Görsel ve İşitsel Sanatlar
Kreatif Direktör: Ramiz Bayraktar
Yönetmen: Tamer Aydoğdu
Oyuncu: Jessica May Kara
Görüntü Yönetmeni: Varol Şahin
Müzik: Tony Lee Stafford Jr, Michael Dennis Smith, Nineoneone – What Gone
Will Never Leave
Prodüksiyon Şirketi: ZIT Görsel ve İşitsel Sanatlar

Özdilek Sevgililer Günü için hazırladığı reklam filminde oyuncu Bora Akkaş ve Seda Türkmen‘i konuk ediyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.