Site icon Campaign Türkiye

Ouchhh’a ABD’den 7 ödül

Geçtiğimiz günlerde New York’ta 96. sı düzenlenen ve yaratıcı iletişim tasarımı liderlerini kutlamak ve ödüllendirmek amacı ile kurulmuş olan ADC ödüllerinde, AVA V2 Parçacık fiziği temalı bilimsel enstalasyonu ile Müzeler/ Galeri enstalasyon kategorisinde Silver Cube, TEDxCERN için tasarlanan Jenerik Filmi ile Jenerik Filmi(Title Sequences) kategorisinde Merit ödülünü alan Ouchhh; Los Angeles'ta bu yıl, 52 ülkeden 1000'den fazla projenin katılımı ile 10. kez düzenlenen ve dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olarak kabul edilen International Design Awards (IDA) / Uluslararası Tasarım Ödülleri'nde de 5 farklı ödüle layık görüldü.

Birçok disiplini barındıran ve her yıl binlerce çalışmanın değerlendirildiği The International Design Awards (IDA)’da ise, Multi media -Animation kategorisinde; OledTV Cinematic Experience ile Bronz, AVA V2 Particle Physics Scientific Installation ile Silver, animation kategorisinde ise AVA V2 Particle Physics Scientific Installation, Homeomorphism ve OledTv Cinematix Experience ile Honorable Mention ödülünü aldı.

Ouchhh, gerçekleştirdiği görsel-işitsel performanslar; mekana, yüzeye veya şehirlere özgü büyük boyutlarda konsept üretimleriyle; Cosmopolitan’dan WIRED’a, CERN’den (Parçacık Fiziği Laboratuvarı) Google USA ve Nike’a kadar birçok global markayı, müzeleri ve meydanları sanat, teknoloji ve bilim projeleri ile buluşturuyor.

Ajansın projeleri, Coachella 2017, Ars Electronica, Elektra, Signal Light Festival, Sonar Festival gibi dünyaca ünlü sanat festivallerinin yanısıra National Space Center UK, , SAT Montreal, CERN gibi dünyanın önde gelen bilim müzeleri ve York Art Gallery UK gibi sanat galerilerinde de yer alıyor.

Ouchhh Yeni Medya Ajansı'nın Ödul Alan Projeleri:

TEDxCERN _ Main Titles

AVA_V2 / Particle Physics_Scientific_Installation:

H OM E OMOR PH ISM_Dome A/V Performance:

OledTv Cinematic Experience Commercial:

 

 

Exit mobile version