Orlando Bloom’un gözünden Magnum Kadını

Magnum, Hollywood yıldızı Orlando Bloom ve oyuncu Selma Ergeç’i dijital filminde bir araya getirdi. Magnum Türkiye Youtube kanalı ve magnum.com.tr web adresi üzerinden meraklılarıyla buluşan dijital film, Selma Ergeç’in canlandırdığı altı farklı Magnum kadınını Orlando Bloom’un gözünden yansıtıyor. Bloom’un senaryo çalışmalarında da yer aldığı film, Türkiye’deki ilk interaktif Youtube Custom Gadget uygulaması olma özelliği taşıyor.

Orlando Bloom’un senaryo çalışmalarında yakından yer aldığı ve yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün gerçekleştirdiği filmde, Selma Ergeç’in canlandırdığı farklı Magnum kadınları; değişen dekorlar, kostüm ve müzik çeşitliliği ile yansıtılıyor.

Farklı Magnum kadınlarını canlandıran Selma Ergeç, filmde bir masum bir çekici oluyor, Orlando Bloom’un karşısına bazen bir ofiste bazen bir kafede bazense bir kitapçıda çıkıyor. Sürprizleri ve sahip olduğu Magnum kadını özellikleriyle Orlando Bloom’u etkilemeyi başaran Selma Ergeç, hem zekasını, hem masumiyetini hem de çekiciliğini kullanıyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.