Orlando Bloom, Magnum için İstanbul’da

Magnum dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Orlando Bloom ile yaptığı işbirliğinin ayrıntılarını, ünlü oyuncunun katılımıyla bugün Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısında açıkladı. Magnum’un 2013 kampanyasında rol alacak oyuncuya İtalyan model Carla Moure eşlik edecek. Magnum daha önce Benicio Del Toro ve Eva Mendes gibi isimlerle işbirliği yapmıştı.

Orlando Bloom’un oynayacağı reklam filmleri Haziran’da yayına girecek.

Reklam kampanyasının çekimleri Ömer Faruk Sorak tarafından yapılırken, kampanyanın fotoğrafları ise Nihat Odabaşı’nın objektifinden yansıyacak. Kampanya boyunca moda danışmanı ise Özgür Masur olacak. Orlando Bloom, reklam filminin yanı sıra Magnum’un dijital projelerinde de yer alacak.

Magnum’un dünya çapında tüketiciyle buluştuğu tüm ülkeler arasında ev dışı tüketimde birinci sırayı koruduğunu açıklayan Algida Pazarlama Direktörü Leyal Eskin Yılmaz, “Türkiye Magnum’un haz şampiyonu olduğu ülke!” dedi. Magnum’un bu yılki yeni ürünleri Magnum Pink ve Magnum Black ikilisiyle yine şaşırtmayı hedeflediklerini söyleyen Yılmaz, “Bu ikili hepimizin sahip olduğu iki farklı ruh halinden ilham alarak doğdu.

Magnum Pink; anı yaşama heyecanına kapıldığımız, eğlenceye odaklandığımız, neşeli, tasasız, hayatın tadını çıkaran anları temsil ediyor. İçindeki yumuşacık nar sosuyla zenginleştirilmiş pembe narlı dondurma ve inci gibi parlayan pembe çıtır Magnum çikolatasıyla kaplı ürünümüzü tattığınızda bu söylediklerim daha anlamlı gelecek eminim.

Magnum Black ise; gizemimizle dikkat çektiğimiz, iddiamızla gözleri üzerimizde topladığımız ve kendimizi gösterişli hissettiğimiz anları temsil ediyor. Espresso tadıyla zenginleştirilen vanilyalı dondurması ve efsanevi Magnum çikolatasıyla kaplı Magnum Black iyi bir seçim” diye konuştu.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.