artwork

Oreo ve DCM, sinematik ‘The Batman’ deneyimi sunuyor

11 ay önce

0

Oreo ve Digital Cinema Media (DCM), The Batman’in sinemalara gelişini kutlamak için bir araya geldi.

Doğu Londra’daki Rio Cinema’da düzenlenen, Gotham City’den ilham alan üç günlük deneyim bugün (4 Mart) başlıyor. Mekan Sinemanın Oreo Sineması olarak yeniden adlandırılacak, dışarıdaki yön işaretleri de dönüştürülecek.

Mekana girdikten sonra konuklar, “whodunnit” suç mahallinde her izleyicinin bir şüpheli olarak role gireceği bir deneyim yaşayacak. Katılımcılar birbirleriyle ve Gotham Şehri polis gücünün rolünü üstlenecek aktörlerle etkileşime girmeye teşvik edilecek. Amaç, bir dizi ipucu ve zorluğu, bir gizemi çözmek olacak.

Sinemada fotoğraf çekme fırsatları, bir Oreo bilet kiosku, markalı duvar vinili ve “Oreo x The Batman” kabartmalı kurabiyeler de dahil olmak üzere Oreo’dan ilham alan çeşitli atıştırmalıklar yer alacak.

Hafta sonu boyunca sinemadaki tüm gösterimler, filmden önce gösterilecek büyük bir final ve sürükleyici sahne deneyimiyle, yalnızca filmi göstermeye adanacak.

Elevenfiftyfive, deneyimi Oreo ve Warner Bros arasındaki daha büyük bir marka iş birliğinin parçası olarak yaratıcı bir şekilde yönetti ve sundu. Anlaşma, DCM ile birlikte The Story Lab tarafından sağlandı.

Oreo Kıdemli Marka Müdürü Rafael Espesani şunları söyledi: “Böylesine sevilen iki Oreo ve Batman ikonunu bir araya getirmek şimdiye kadar benzersiz bir deneyim oldu ve şimdi hayranların (2022’nin en çok beklenen filmlerinden biri için) ilk izlenimlerini alırken heyecan verici ve sürükleyici bir etkinliğin keyfini çıkarmaları için sabırsızlanıyoruz.”

Elevenfiftyfive Direktörü David Kapur şunları ekledi: “Oreo kurabiyelerinin tadını çıkarmak birçok film deneyiminin doğal bir parçasıdır, ancak bunu özel bir şeye dönüştürmek istedik. DCM ile iş birliği içinde, The Batman dünyasını getirmek için eğlenceli bir yola da ihtiyacımız vardı. Çözümümüz, ikonik bir sinemayı yeniden adlandırarak PR’ı işin içine katmak ve ardından set tasarımı, oyuncular ve tabii ki özel Oreo kreasyonları dahil olmak üzere çok katmanlı bir proje ile etkileşim yaratmaktı.

The Batman, 4 Mart’ta Warner Bros tarafından ülke çapında sinemalarda gösterime giriyor.

Saatchi & Saatchi imzası taşıyan kampanya, Oreo’nun The Batman filmiyle yaptığı son iş birliğine karanlık bir dokunuş yapıyor.

Senin için
Tümünü göster
Depremzedelere destek için kime, nereye ve nasıl başvurabiliriz?

Depremin yıkıcı sonuçlarını biraz olsun hafifletmek için yardımda bulunabileceğimiz iletişim...

Amazon’dan Türkiye’deki deprem felaketi için yardım

Amazon, Türkiye’nin içinde bulunduğu doğal afet durumuna yardımcı olmak amacıyla...

Apple’dan Türkiye’ye destek

Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen 7.7 ile 7.6 büyüklüğündeki...