Oreo ruhunu özel tasarım paketine yansıtıyor

Oreo, Wiz Khalifa ve oğlunun yer aldığı “Stay playful” kampanyasıyla bize bir şeyler anımsatmak istiyor.

Bu yıl grammy ödül töreninde yığınla iş birliği vardı ama aralarından en keyifli olanı reklam arasında görüldü. Wiz Khalifa ve 5 yaşındaki oğlu Sebastian Oreo’nun “Stay playful” kampanyasında bir araya geldi.

Bir çok ünlü çocuğunu sahne ışıklarından uzak tutuyor. Ancak Khalifa ve Oreo “Stay playful” tanıtımının doğru yolunun baba oğul ilişkisi olduğunu düşündü. Böylece Khalifa kampanya için yeni bir parça oluşturdu.

Oreo: Wiz Khalifa özel seri kutusu adında bir paket yarattı. (Bir Oreo’yu mini müzik çaların içine yerleştirip kolu çekiyorsunuz ve müzik çalıyor.)

Oreo geçen yıl müzik kutusu fikrini uygulamış ve sınırlı sayıda üretim tükenmişti. Wiz Khalifa versiyonu ise güncellenmiş ve tasarımı Martin Associate Kreatif Direktörü Rique Santiago tarafından yapılmış.

İnsanlar Wiz’in ebeveynlik yaklaşımına tanıklık ederken mutlu oluyor, oğlu ile eğlenceli bir sevgi paylaşımı var ve bunu sosyal medya kanallarında gösteriyor.

“Stay playful” türkçesiyle oyuncu kal ürün gerçekliğine odaklanıyor. Oreo’yu ne zaman çevirseniz içerisinde oyuncu bir ruh beliriyor ve bu ruh bir parçayı diğerine bağlıyor. İşte oyuncu kal kampanyası bize bunu hatırlatıyor. Yetişkinliğin ciddiyeti içinde, içimizde her zaman oyuncu bir ruh taşıyabilir ve birlikte eğlenebiliriz.

Künye

Reklamveren: Oreo
Kıdemli Direktör: Justin Pamell

Ajans: : The Martin Agency

CEO: Kristen Cavallo
CCO: Karen Costello
İçerik yöneticisi: Maggie Weishaar
Jr. İçerik yöneticisi: Arielle Blais

Prodüksiyon Şirketi: Radical Media
Yönetmen: Dave Meyers:
Görüntü Yönetmeni: Scott Cunningham

Müzik aranjmanı: Tiny Lion
Kompozisyon: English Major
Vokaller: Wiz Khalifa, Atlantic Records

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.