artwork

Orçun Onural Effie Global Best of the Best Amerika jürisinde

2 sene önce

0

Orçun Onural, Effie Global Best of the Best Amerika jürisinde yer alacak.

Dünya çapındaki pazarlama faaliyetlerini etki bazında değerlendiren ve ödüllendiren en prestijli ödül organizasyonlarından Global Best of the Best Effie’te son viraja girildi.

Happy People Project Ajans Başkanı Orçun Onural, Effie Global Best of the Best Amerika Büyük Jürisi’nde 2020 yılının Altın Effie alan işlerin arasından, büyük ödüllerin sahiplerini belirleyen isimlerden biri olarak yerini alacak. Büyük jürinin ödüllendirdiği pazarlama kampanyaları, aynı zamanda dünya çapındaki en etkili pazarlama kampanyası olmak ve ilk defa verilecek Iridium Effie’yi kazanmak için de kıyasıya yarışacak.
Orçun Onural, jüri üyeliğini “Sektördeki 27 yılım boyunca birçok farklı alan ve kategoride jürilerde bulunma şansı yakaladım. Büyük keyifle yer aldığım bu jürilerin yanı sıra Global Best of the Best Amerika Jürisi’nde ülkemi temsil etmenin gururu bambaşka. Hem ajans hem müşteri gözünden bakınca Effie’nin ödül organizasyonları arasındaki yeri şüphesiz çok büyük. Yaratıcılık ile işin pazardaki etkisini birleştirmek denklemdeki iki taraf için de büyük başarı ve mutluluk, ajansı ve müşteriyi sahnede buluşturan bir ödül olması açısından da çok özel Effie… Bu kadar kıymetli bir uluslararası ödülün Amerika ayağında jüride olmak, dünya çapında ödüllü işleri değerlendirmenin çok keyifli bir iş olmasının yanı sıra sektöre yön vermek açısından baktığımda da büyük gurur.” sözleriyle değerlendirdi.
Senin için
Tümünü göster
PitPat’in bilinirliği ITV’nin yatırımı sayesinde artacak

ITV, köpek bakım şirketi PitPat’i Media for Equity portföyüne ekliyor...