‘Olayı değiştiren’ otomobil: Egea Cross

Fiat Egea Ailesi’nin en yeni üyesi Egea Cross için hazırlanan reklam filminde oyuncu Engin Öztürk, Egea Cross’un direksiyonuna geçti.

Concept‘in Fiat Egea Ailesi’nin yeni üyesi Cross için hazırladığı reklam filminde Engin Öztürk’ün ışıltılı yaşamını izliyoruz. Yüksek yaşam standartlarına sahip olan Öztürk’ün bu standartları karşılayabilen otomobilini de görüyoruz. Hikayenin sonuna gelindiğinde ise; söz konusu otomobilin Fiat Egea Cross olduğu açıklığa kavuşuyor.

Egea’nın “iyi bir otomobil aynı zamanda ulaşılabilir olmalı” felsefesine atıfta bulunularak; sadece lüks araçlarda olabileceği tahmin edilen tasarım, güvenlik ve teknoloji özelliklerine erişilebilir bir SUV modeliyle de sahip olunabileceği vurgulanıyor.

Reklam filmi, İstanbul’un farklı lokasyonlarında üç günde çekildi. ‘Olay değişti’ temasıyla yaratılan Fiat Egea Cross reklam kampanyası, televizyon filmi dışında, basın, açıkhava, radyo, internet gibi farklı mecraları kapsıyor.

Engin Öztürk reklam filmiyle ilgili şunları söyledi: “İş birliğimizden çok mutluyum. Reklam filminin çekimleri çok keyifli ve eğlenceli geçti. Üç gün boyunca yoğun bir programda, çok profesyonel bir ekiple çalıştık. Filmi ben de keyifle izledim.”

Concept ile hayata geçirilen Egea Cross reklam filminin yaklaşık dokuz aylık titiz bir çalışmanın ürünü olduğunu söyleyen Fiat Pazarlama İletişimi Müdürü Burak Umur Çelik ise: “Her şeyiyle tam ve erişilebilir bir otomobil sahibi olmanın mümkün olduğunu ispatlayan Egea modelimizin; sedan, hatchback ve station wagon seçeneklerine eklediğimiz dördüncü gövde tipi Egea Cross yine Türk tüketicisinin büyük beğenisiyle karşılandı. Egea Cross için hazırladığımız reklam filmimizle bu kez de yüksek ve donanımlı araçlara ulaşılabilir koşullarla sahip olmanın mümkün olduğunu vurguluyoruz. Yer aldığımız bu yeni segmenti de Egea Cross ile demokratize ediyor, “Olayı Değiştiriyoruz”. Reklam yüzümüz Engin Öztürk ise duruşuyla, Egea Cross’un temsil ettiği değerlere mükemmel bir uyum sağladı. Bu iletişim kampanyasının Egea Cross’un segmentinde dinamikleri değiştireceğine inancımız tam.” diye konuştu.

Künye
Reklamveren: Fiat
Reklamveren Yetkilileri: Özgür Süslü, Burak Umur Çelik, İpek Mete, İrem Olguner
Reklam Ajansı: Concept
Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Kerem Özkut
Yaratıcı Yönetmen: Gökhan Özdemir
Yaratıcı Grup Lideri: Emre Günaydın
Yaratıcı Ekip: Berke Gülçiçek, Gizem Serçe, Görkem Can Uygun, Kübra Demirkaya, Elif Melike Setenci
Grafik: Alper Dabak, Ahmet Kök, Erhan Özden
Müşteri İlişkileri Direktörü: Barış Alemdar
Marka Ekibi: Buket Arca Han, Kübra Yazıcı, Mirac Oltan Başar, Seda Ayral
Stratejik Planlama: Onur Aydın, Aytuğ Ateş, Su Solak
Ajans Prodüktörleri: Mert Turan, Hilal Kınalıada
Prodüksiyon: Anima İstanbul
Yönetmen: Aytuğ Üngör
Müzik: Ahmet Leo Vural

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.