artwork

Olay yeni reklamında yarattığı güçlü değişimi gözler önüne seriyor

5 sene önce

0

Olay yeni reklamında Buffy the Vampire Slayer’da rol alan Sarah Michelle Gellar‘ı konuk ediyor. Reklam, Olay ürünlerinin cildi tamamen yenilediği mesajını veriyor.

Beklenmedik bir son ile biten 30 saniyelik reklamın ilk sahnesinde Sarah Michelle Gellar ve erkek arkadaşı kanepede otururken eve yaklaşan maskeli bir katil görüyoruz. Katil eve girer ve ışıkları söndürür. Çift, saklanmak için yatak odasına çıkar ve Gellar telefonuyla arama yapmak için telefon kilidini açmaya çalışır. Fakat yüz tanıma teknolojisi ile açılan telefon, Gellar’ın yüzünü tanıyamaz; çünkü o bir süredir Olay kullanıyordur. Erkek arkadaşına kremin cildini tamamen değiştirdiğini söyleyerek durumu açıklar. 28 gün önce çektirdiği fotoğrafı gösterir ve erkek arkadaşı da cildinin ne kadar güzel gözüktüğü konusunda Gellar ile hemfikirdir. Katil olduğu düşünülen kişi, yatak odalarına girerek yatağın üstüne atlar. Gellar’a cildinin ne kadar parlak gözüktüğünü ve bir film yıldızı olması gerektiğini söyler.

Cilt bakımı markası Olay, 28 günlük cilt bakımı düellosu ve yapay zeka ile güçlendirilmiş Olay Skin Advisor platformunu küçük ekranlarda hayata geçiriyor.

Künye

Reklamveren: Olay

Ajans: Saatchi & Saatchi

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...

Mercedes-Benz Amerika’dan elektrikli araç şarj merkezi

Mercedes-Benz Amerika’da tüm sürücülere hizmet veren ilk elektrikli araç şarj...