Olay yeni reklamında yarattığı güçlü değişimi gözler önüne seriyor

Olay yeni reklamında Buffy the Vampire Slayer’da rol alan Sarah Michelle Gellar‘ı konuk ediyor. Reklam, Olay ürünlerinin cildi tamamen yenilediği mesajını veriyor.

Beklenmedik bir son ile biten 30 saniyelik reklamın ilk sahnesinde Sarah Michelle Gellar ve erkek arkadaşı kanepede otururken eve yaklaşan maskeli bir katil görüyoruz. Katil eve girer ve ışıkları söndürür. Çift, saklanmak için yatak odasına çıkar ve Gellar telefonuyla arama yapmak için telefon kilidini açmaya çalışır. Fakat yüz tanıma teknolojisi ile açılan telefon, Gellar’ın yüzünü tanıyamaz; çünkü o bir süredir Olay kullanıyordur. Erkek arkadaşına kremin cildini tamamen değiştirdiğini söyleyerek durumu açıklar. 28 gün önce çektirdiği fotoğrafı gösterir ve erkek arkadaşı da cildinin ne kadar güzel gözüktüğü konusunda Gellar ile hemfikirdir. Katil olduğu düşünülen kişi, yatak odalarına girerek yatağın üstüne atlar. Gellar’a cildinin ne kadar parlak gözüktüğünü ve bir film yıldızı olması gerektiğini söyler.

Cilt bakımı markası Olay, 28 günlük cilt bakımı düellosu ve yapay zeka ile güçlendirilmiş Olay Skin Advisor platformunu küçük ekranlarda hayata geçiriyor.

Künye

Reklamveren: Olay

Ajans: Saatchi & Saatchi

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.