Okulda, ofiste çarpan ferahlık: Sprite

Sprite çarpan ferahlık kampanyasının devam filmlerini yayınladığı iki yeni reklamı okulda ve ofiste ile devam ediyor. Reklam filmi C-Section imzası taşıyor.

Geçtiğimiz ilkbaharda başlayan #ÇarpanFerahlık kampanyasına devam eden Sprite bu sefer ofis ve okul temalı reklam filmleri ile karşımızda.

Ofis reklam filminde hafta sonu Barselona’ya gidecek olan şirket müdürü yanında bir çalışanını götüreceğini söylüyor. Bu söylemden sonra iki çalışma arkadaşı Sprite’larını içiyor ve İspanyolca konuşuyor. İkiside gitmek için patronlarının gözüne girmeye çalışıyor. İki çalışan da düzgün İspanyolca konuştuğu için patron her ikisinin hafta sonu Barselona’ya geleceğini söylüyor.

Okul reklam filminde ise sınav haftasında not arayan genç adamın hoşlandığı kızdan notları istemesi anlatılıyor. Çocuk okulun kantininde kimden not alacağını düşünürken, sınava çalışan genç kızı görüyor ve cesaretini toplamak için bir tane Sprite alıp içiyor. Daha sonra kızın yanına gelip; “Derste not alamadım bakmaktan sana. Rica etsem notları verir misin bana?”  diyor ve kız “Derste de böyle yazabilseydin sorun kalmazdı.” diyor ama, kız çocuğun gidiş yolunu sevdiği için notları birazını paylaşıyor.

Künye:

Reklamveren: Sprite Türkiye

Reklam Ajansı: C-Section

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.