artwork

Ogilvy’de sosyal dönüşüm

11 sene önce

0

Ogilvy, ajans çatısı altındaki tüm disiplinlerden sosyal medya uzmanlarını bir araya getiren yeni sosyal medya oluşumu Social@Ogilvy’i tanıttı.

Pazarlama, iletişim, CRM, Shopper Marketing gibi disiplinleri bir araya getiren Social@Ogilvy 550’yi aşkın sosyal medya uzmanını ve 4000 dijital uzmanı bünyesinde barındırıyor. Genel merkezi New York’ta bulunan ekibin başkanı John Bell bu oluşumu şöyle özetliyor:

“Artık bir müşteri Ogilvy’de hangi kapıyı çalarsa çalsın, Social@Ogilvy ekibiyle iletişime geçebilecek, hızlı ve ölçümlenebilir çözümlere ulaşacak. Bu da ajansta her pazarlama ve iletişim disiplinindeki sosyal medya uzmanına erişimi ifade ediyor. Gelecek dönemde birbirinden bağımsız sosyal programların değil, tamamıyla bütünleşik sosyal çözümlerin işimizin en büyük itici gücü olacağına inanıyoruz.”

Yeni oluşumun, John Bell dışındaki diğer yöneticileri Sorumlu Yönetici Tom DeLuca ve Ogilvy&Mather Dijital Başkanı Brandon Berger. İstanbul’da oluşturulan Social@Ogilvy konseyini ise Capitol Ogilvy PR Genel Müdürü Emine Çubukçu yönetiyor.

Senin için
Tümünü göster
Kraft Heinz cezbedici tatları yelpazesine katıyor

Kraft Heinz, Gigi Hadid’den ilham alan makarna votka sosu için...

Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...