Ogilvy’de sosyal dönüşüm

Ogilvy, ajans çatısı altındaki tüm disiplinlerden sosyal medya uzmanlarını bir araya getiren yeni sosyal medya oluşumu [email protected]’i tanıttı.

Pazarlama, iletişim, CRM, Shopper Marketing gibi disiplinleri bir araya getiren [email protected] 550’yi aşkın sosyal medya uzmanını ve 4000 dijital uzmanı bünyesinde barındırıyor. Genel merkezi New York’ta bulunan ekibin başkanı John Bell bu oluşumu şöyle özetliyor:

“Artık bir müşteri Ogilvy’de hangi kapıyı çalarsa çalsın, [email protected] ekibiyle iletişime geçebilecek, hızlı ve ölçümlenebilir çözümlere ulaşacak. Bu da ajansta her pazarlama ve iletişim disiplinindeki sosyal medya uzmanına erişimi ifade ediyor. Gelecek dönemde birbirinden bağımsız sosyal programların değil, tamamıyla bütünleşik sosyal çözümlerin işimizin en büyük itici gücü olacağına inanıyoruz.”

Yeni oluşumun, John Bell dışındaki diğer yöneticileri Sorumlu Yönetici Tom DeLuca ve Ogilvy&Mather Dijital Başkanı Brandon Berger. İstanbul’da oluşturulan [email protected] konseyini ise Capitol Ogilvy PR Genel Müdürü Emine Çubukçu yönetiyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.