artwork

Ogilvy İstanbul’da yeni atama

3 sene önce

0

Ogilvy İstanbul’un halkla ilişkiler bölümünün yeni lideri Gül Altan oldu.

Geçtiğimiz iki yılda yeniden yapılanarak müşterilerine reklam, halkla ilişkiler ve müşteri etkileşimi & satış alanlarında entegre hizmetler sunmaya başlayan Ogilvy İstanbul, yönetim ekibini yeni bir atamayla güçlendiriyor. Ogilvy ailesine 3 yıl önce Ford Marka Direktörü olarak katılan Gül Altan, şirketin Ogilvy PR’ın yönetimine getirildi.

Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu, yeni görevlendirmeye ilişkin değerlendirmesinde, “Ogilvy olarak markalarımızı değerli kılma misyonuyla hizmet sunarken en önemli güçlerimizden biri yetkinliğiyle, enerjisiyle, konusuna hakimiyetiyle fark yaratan ekibimiz. Kendi liderlerimizi bu ekip içerisinden çıkarmanın, Ogilvy kültürünün sürdürülebilirliği açısından çok önemli olduğuna inanıyoruz. Turizm, finans, sanat, otomotiv gibi pek çok sektörde 23 yıllık stratejik iletişim tecrübesine sahip Gül Altan da 3 yıl boyunca görev yaptığı Ogilvy PR’da önemli başarılara imza attı. Şimdi Ogilvy PR’ın lideri olarak Ogilvy İstanbul’a ve tüm markalarımıza önemli katkılar sunacağına inancım tam” dedi.

Gül Altan kimdir?
Robert College’in ardından İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Gül Altan kariyerine üniversite yıllarında Doğan Grubu’nda muhabirlik ve editörlük yaparak başladı. Önce Doğuş Grubu’na bağlı Armani, Gucci, Loro Piana markalarını temsil eden Arena Giyim’in, 4 yıl sonra da tüm Doğuş Turizm ve Perakende Grubu’nun kurumsal iletişiminin yönetimini üstlendi ve 5 yıl boyunca da bu görevi sürdürdü. Daha sonra 3 yıl süreyle Akbank’ın halkla ilişkilerini yöneten Gül, Ogilvy ailesine katılmadan önce Contemporary İstanbul’un genel müdürlüğünü yürüttü. Gül evli ve bir çocuk annesi.

Senin için
Tümünü göster
Pegasus Hava Yolları’nda üst düzey atama

Mehmet T. Nane, Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı oldu...

Publicis Groupe Türkiye’de üst düzey atama

Hülya Cesur, Publicis Groupe Türkiye’ye Chief Growth Officer ve Yönetim...

Koç Holding’te atamalar gerçekleşti

Koç Holding’ten yapılan açıklama ile 22 Mart Çarşamba günü düzenlenecek...