Ofiste büyük olay var: Bay Hastalık

Doğadan Çay bizi Plasenta’nın deyişiyle ‘hiç yabancı değil ama çıkaramadım’ diyeceğimiz biriyle tanıştırıyor: Bay Hastalık.

Kafada parçalanan klavye hissi, aniden karın boşluğuna inen sağ kroşe, sunumda basan ateş, pancar gibi kızarmış burunlar ve her şeyden habersiz çalışırken gelen arka arkaya hapşırma isteği. Tüm bunların arkasında O var.

Bay Hastalık, ofisteki her masum çalışanı türlü oyunlarla hasta etmeyi başarıyor, hem de anında. Bazen avına uzaktan fırlattığı bir kibritle saldırıyor, ateşini yükseltiyor; bazense yakın temasla etkisiz hale getirip hasta ediyor.

Ama onu da etkisiz hale getirecek biri elbet var: Doğadan’ın çayları.

Doğadan Çay’ın “Ofiste Büyük Olay Var” isimli bu yeni mizah dolu reklamında Plasenta’nın imzası var.

Doğadan’ın yeni kampanyası için yarattığı Bay Hastalık karakteri, aynı zamanda internetten insanlara bulaşmak için elinden geleni yapıyor. Kendi Twitter hesabından insanlara tweet atarak bulaşmaya çalışan Bay Hastalık, Doğadan Facebook sayfasındaki takipçilere de takmış durumda.

 

Doğadan Çay – Ofiste Büyük Olay Var

Künye

Müşteri: Doğadan

Kreatif Ajans: Plasenta Conversation Agency

Prodüksiyon Ajansı: Randomworks

 

 

Bunları da beğenebilirsin
2 Yorumlar
  1. b. celen diyor

    yıllar once Cannes’da ödül almış bir Bay Rüzgar filmi vardı. Hatırlayan var mi? Hani kimse görmezdi ama o herkesi rahatsız ederdi. Bu da Bay Hastalık olmuş. Çok benziyor. meraklısı Mr. W yazarsa googledan bulur.

  2. Senay Urek diyor

    Muthis bir filmdir. Hala cok net hatirliyorum. Seyretmeyen varsa mutlaka bulup seyretsin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.